Magazin

Deniz ve yelken babaları bekliyor!

Deniz ve yelken babaları bekliyor!

İstanbul Sailing Academy, 18 Haziran Babalar Günü için çok özel bir hediye seçeneği sunuyor: Yelken eğitimi.

İstanbul Sailing Academy, Babalar Günü'nde babasına farklı bir hediye vermek isteyenlere benzersiz bir öneride bulunuyor:

Mavi 1 Temel Yelken Eğitimi, denizi seven babalara çok özel bir deneyim sunuyor. 10 saatlik pratik eğitim, 1 saatlik teorik eğitim ve eğitimin sonunda 1 saatlik sınavdan oluşan Mavi 1'i başarıyla tamamlayanlar, bir yelkenli tekneyi kullanma ve istenen rotada seyretme becerisi elde ediyorlar. İstanbul Sailing Academy ile bütün babalar yelkenci oluyor.

İstanbul Sailing Academy, özel kampanyasıyla hafta içi eğitimlerde de çok avantajlı fırsatlar sunuyor. Hafta içi saat 17:00'ye kadar %30, 17:00'den sonra ise %20 indirim imkanı, Babalar Günü'nde babasına çok farklı bir hediye vermek isteyenleri bekliyor. Deniz ve yelken keyfini babasıyla birlikte paylaşmak isteyenler için ise özel Aile Paketleri bulunuyor.

SEAS Group'a bağlı olarak 2003 yılından bu yana Kalamış Marina'daki tekneleriyle 900'den fazla kişiye yelken eğitimi veren İstanbul Sailing Academy'nin eğitimleri hakkında ayrıntılı bilgi, www.istsailing.com adresinden ya da (0 216) 449 95 60 numaralı telefondan alınabiliyor.
Yayın tarihi: 05.06.2006
321
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.