Magazin

Deniz Pulaş'tan çok derin dekolte!

Deniz Pulaş'tan çok derin dekolte!

Ünlü modacı Yıldırım Mayruk, "2023'e Hikâyeler" adını verdiği defilelerin 21.'sini dün Swissotel'de gerçekleştirdiği defileyle tanıttı

Güncellenme tarihi:
Deniz Pulaş

Deniz Pulaş, Sema Şimsek, Ece Gürsel ve Ebru Ürün gibi ünlü modellerin podyuma çıktığı defilede Mayruk'un
74 parçadan oluşan koleksiyonu tanıtıldı. Defileyi aralarında Gönül Yazar, Siren Ertan, Nur Yerlitaş, Seda Sayan, Hande Acar, Sema Çelebi ve Semra Özal gibi tanıdık isimlerin de olduğu yaklaşık 1000 davetli izledi. Defilede 42 yaşındaki Deniz Pulaş, derin göğüs dekoltesiyle öne çıkan mankenlerin başında geldi. Mayruk'un 65. koleksiyonu olan '2023'e Hikayeler 21. Bölüm' "Cinnet Geçiren Moda Dünyası'na Cennetin Sunumu" sloganıyla davetlilerin beğenisine sunuldu.

Katar Emiri'nin amcası ve eşi de izledi
Sarı, pembe, uçuk pastel mavi, pastel yeşil, kırmızı, saks mavisi ve siyah renklerin hakim olduğu, şifon, tül, güpür dantel ve payetten oluşan koleksiyonda en çok uzun gece elbiselerinin şıklığı dikkat çekti. Defile sonunda podyuma çıkan Yıldırım Mayruk ve ortağı Barbaros Şansal büyük alkış aldı. Şansal'ın sol bileğindeki kelepçe dikkat çekti. Şansal, kelepçeyi Silivri'de tutuklu bulunanlara dikkat çekmek ve Ergenekon'u protesto etmek amacıyla taktığını açıkladı. Defileyi izlemeye gelenler arasında; Şansal'ın "Ortaklarım" dediği Katar Emiri Şeyh Hamad Bin halifenin amcası ve eşi de vardı.

Yayın tarihi: 10.05.2012
2237
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.