Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Deniz Çakır'ı kızdıran görüntüler

Deniz Çakır'ı kızdıran görüntüler

Yaprak Dökümü'nün Ferhunde'si Deniz Çakır, 15 saniye süren bir sevişme sahnesinin internet sitelerinde tıklanma rekoru kırmasına öfkelendi.

Yaprak Dökümü'nün Ferhunde'si Deniz Çakır, Şevket rolündeki Caner Kurtaran ile 15 saniye süren bir sevişme sahnesinin internet sitelerinde tıklanma rekoru kırmasına öfkelendi.

2,5 milyon kez tıklanan sevişme sahnesi hakkında Vatan'a konuşan Çakır "Bu kadar insanı doyurmuşum demek ki çok açlıkları varmış. Bu insanlar çok eski bir sahneyi, şimdi mi fark etmişler. Bizim daha sonra da öpüşme sahnelerimiz oldu. İnsanlar bence onları bir araya getirip bir seri yapıp üçünü bir arada izlesinler. Açıkçası bana bu durum çok sevindirici gelmedi. Rekora keşke bu alanda gitmeseydik. İnsanların çok boş vakti var galiba. Bu görüntü bu bakış açısında 2,5 milyon hiti hak etmiyor. İsterse 5 milyon insan izlesin benim için hiçbir şey ifade etmiyor. Bir tek görüntülerin altına yazılan yorumlardan rahatsızım" dedi.Çıplaklık yok
O sahneyi dizinin ilk bölümlerinde çekildiğini söyleyen genç oyuncu" Bizim ekiple birbirimizi yeni tanıdığımız bir dönemdi. Caner'i yeni tanıyordum. Ekip olarak birbirimizi tanımıyorduk. Caner ile oturup konuştuk, aynı bakış açısında olduğumuz için kasılmadan böyle bir sahneyi çektik. Zaten oyuncu olmayan biriyle o sahnenin bu kadar kolay çekileceğini sanmıyorum. Kasmaman ve kendini rahat bırakman gerekiyor. Tabi ki belirli sınırlar çerçevesinde.Mesela o sahnede bir çıplaklık yok. Ön tarafımı kamufle eden yapışkanlı bir şey kullandık. Ön tarafım tamamen kapalı, göğüslerim açık değil. Sonuçta orada setçiler var. Biraz kamera hileleriyle güzel bir sahne ortaya çıkardığımızı düşünüyorum" dedi.
(Hürriyet)
955
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.