Magazin

Deniz Akkaya'dan aşk sahneleri

Deniz Akkaya'dan aşk sahneleri

Deniz Akkaya'nın Beşiktaş'ın eski Başkanı Serdar Bilgili ile aşk yaşadığı iddia ediliyordu. Ancak Akkaya, geçtiğimiz çarşamba gecesi Beyoğlu Hayal Kahvesi'nde orta yaşlı bir beyefendiyle öpüşürken görüldü.

Podyumdan televizyona transfer olan Deniz Akkaya, yaşadığı ilişkileriyle gündemden hiç düşmüyor. Son dönemde, Beşiktaş'ın eski Başkanı Serdar Bilgili aşk yaşadığı iddia edilen Akkaya, geçtiğimiz çarşamba gecesi Beyoğlu Hayal Kahvesi'nde gözlüklü, orta yaşlı bir beyefendiyle uddak dudağa öpüşürken görüldü. İkilinin 'sıcak' dansları mekandakilerin de dikkatini çekti.

Bateri bile çaldı
Hayal Kahvesi'nde geçtiğimiz çarşamba gecesi saat 02.00 sularında görüntülenen Akkaya, orta yaşlı beyefendiyle çılgınlar gibi eğlendi. Hem şarkılara eşlik etti hem de beyefendi ile kimseye aldırış etmeden dudak dudağa öpüştü. Aldığı alkolün etkisiyle bir ara sahneye de çıkan Akkaya o gece bateri bile çaldı.

Sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenen Akkaya, mekanı da görüntülenmekten korkmadığı yeni aşkıyla terk etti.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 03.03.2008
511
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.