Magazin

Deniz Akkaya 20 gündür kayıp

Deniz Akkaya 20 gündür kayıp

Alkollü otomobil kullanırken trafik ekiplerine yakalanınca olay çıkaran ve sonrasında ortadan kaybolan Deniz Akkaya'yı detoks ve yoga kampında bulduk.

Deniz'in fotoğrafları sağda

İki hafta önce kameralar karşısında basın mensuplarına hakaretler yağdırdığı o olay sonrasında ortalarda görünmez olan Deniz Akkaya, Sapanca'daki Richmond Nua Spa Detoks ve Yoga Kampı'nda Kelebek'e yakalandı.

Marga adlı yoga eğitmeniyle bahçedeki turlarken görüntülendiğini fark eden Akkaya, bir anda paniğe kapıldı.

Stresten arınmak için detoks ve yogaya başladığı öğrenilen Akkaya, bahçede Marga adlı yoga eğitmeniyle birlikteydi. Brezilya'da psikoloji eğitimi alan, ayurvedik yoga masajı yapan ve eğitim veren Marga ile Akkaya'nın sohbeti kısa sürdü.

Kaçış noktası oldu
Deniz Akkaya, Richmond Nua Wellness-Spa'da Energy of Life ve OWO işbirliğiyle 6-23 Nisan tarihleri arasında düzenlenen Detoks/Sağlıklı Yaşam Günleri etkinliğini kaçırmadı. Amerika'dan gelen Jennifer Hnot, Alison Stern, Ambu, Marga gibi dünyaca ünlü uzmanlar eşliğinde bir detox deneyimi yaşamak ve son dönemlerde yaşadığı sıkıntıları unutmak isteyen Akkaya, soluğu haftasonunda orada aldı.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 18.04.2006
417
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.