Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Deneuve çıplak erkekle nasıl poz verdi?

Deneuve çıplak erkekle nasıl poz verdi?

Efsane oyuncu Catherine Deneuve eşcinsel haklarını savunan dergi için verdiği pozda kandırılmış.

François Ozon'un son filmi 'Potiche'de başrolü üstlenen efsane oyuncu Catherine Deneuve, eşcinsel haklarını savunan Fransız Tetu dergisinin kapağında 'cougar' olarak çıplak bir erkeğin yanında gülümserken mutlu görünüyor. Ancak işin iç yüzü farklı! Genç manken Johan Akan'la poz veren Deneuve, sonucu beğense de kandırıldığını söylemekten geri durmuyor. 67 yaşındaki oyuncu "Ozon'la fotoğraflanacağımızı söylemişlerdi. Sete geldiğimde çırılçıplak genç bir erkek bekliyordu beni, yönetmenimse piyasada yoktu. O zaman durumu anladım ve isyan ettim: 'Ben Mae West değilim, çıplak erkeklerle poz vermek istemiyorum' nidalarıyla ufak çaplı bir 'rezalet' çıkardım. Ama fotoğrafçı Satoshi Saikasu'nun çok yetenekli olduğunu biliyorum, onun için birkaç saat içinde fikre alıştım. Genç adam da gözüme masum göründü. Bir kenarda kalçasını, göğsünü kremliyor, şaşkın bir ifadeyle bana bakıyordu' diye anlatıyor çekim gününü.

Dünyanın en ünlü kadınlarından biriyle poz veren Akan ise hâlâ şaşkın; "Aslında ona ne kadar hayran olduğumu söylemek istiyordum. Ama cesaret edemedim. Sersem gibi görünmekten korktum, sustum" diyor.
(Radikal)
490
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.