Magazin

David değil Victoria transfer oldu

David değil Victoria transfer oldu

L.A. Galaxy takımına transfer olan David Beckham, eşi Victoria ile birlikte geçtiğimiz hafta Los Angeles'a gitti. Havaalanında bekleyen yaklaşık 100 gazeteci, Victoria'nın fotoğraflarını çekmek için birbirine girdi.

Ünlü futbolcu David Beckham'ın İspanya'nın Real Madrid takımından Amerika'nın Los Angeles Galaxy takımına transfer olması, Los Angeles'ta büyük heyecan yarattı. Ancak Amerikalılar, David Beckham'dan çok güzel eşi Victoria'ya ilgi gösterdiler. Geçtiğimiz hafta Los Angeles'a giden çifti havalimanında karşılayan kalabalık, David'den çok Victoria'yla ilgilenince bu durum Victoria'yı çok duygulandırdı.

Havaalanında "Burada karşılaştığımız sevgi ve ilgi beni çok mutlu etti. Kendimi evime, vatanıma kavuşmuş gibi hissedip rahatladım. Sokakta karşılaştığım insanlar bana 'Evine hoş geldin' diyorlar. Bu kadar ilgiyi tahmin etmiyorduk" açıklamasını yapan üç çocuk annesi genç kadın, şu sıralar Los Angeles'ta bir yandan ev bir yandan da çocukları için uygun bir okul bulma telaşında.

Bu arada, David Beckham'ın top koşturacağı L.A. Galaxy'nin sezonluk biletlerine özellikle ünlülerden yoğun talep var. Jennifer Lopez-Marc Anthony çifti ve usta yönetmen Steven Spielberg bu ünlülerin başını çekiyor. Beckham'lara ABD'de yayınlanan dergilerden ve televizyon kanallarından röportaj teklifi yağıyor. Ünlü çiftin, Amerika'nın en ünlü talk-show'cusu Oprah Winfrey'ın programına katılması bekleniyor.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 01.02.2007
374
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.