Magazin

DARYA: MEHMET ALİ İLE TÜRBE ARKADAŞIYIZ

DARYA: MEHMET ALİ İLE TÜRBE ARKADAŞIYIZ

ZONGULDAK'ın Ereğli İlçesi'nde düzenlenen Uluslararası Sevgi Barış Dostluk Kültür ve Sanat Festivali'nde Şebnem Ferah ve MFÖ konser verdi.

DARYA: MEHMET ALİ İLE TÜRBE ARKADAŞIYIZ

ZONGULDAK'ın Ereğli İlçesi'nde düzenlenen Uluslararası Sevgi Barış Dostluk Kültür ve Sanat Festivali'nde Şebnem Ferah ve MFÖ konser verdi. Gecede minikonser veren Rus şarkıcıDarya, gazetecilerin Mehmet Ali Erbil ile yakınlığını sorması üzerine, "Mehmet Ali ile biz Türbe arkadaşıyız. Onu çok seviyorum" dedi.
Ereğli Belediyesi'nin bu yıl 19'uncusunu düzenlediği festivalin 2'ncigününde ilk olarakrock müziğin sevilen ismiŞebnem Ferah konser verdi.Sevilen şarkılarını seslendiren Şebnem Ferah, hayranlarından büyük alkış aldı.Konser sırasında, geçen yılki festival konserini annesiİfadet Ferah'ın hayatını kaybetmesi nedeniyle iptal etmek zorunda kaldığını hatırlatan Şebnem Ferah, "Elimde olmayan nedenlerle geçen yılbuluşamadık. Bugün buluştuk" dedi.Ferah,'Hoşçakal' şarkısıyla hayranlarına veda ederek konserini bitirdi.
DARYA: MEHMET ALİ ERBİL İLE TÜRBE ARKADAŞIYIZ
Şebnem Ferah'ın ardınanRus şarkıcıDarya Shkalkova sahneye çıkarakmini konser verdi.3 şarkı seslendirip sahneden inen Darya, gazetecilerin Mehmet Ali Erbil ile gazetelere yansıyan fotoğraflarına ilişkin sorularını yanıtladı.Ünlüşovmen ile türbede tanıştıklarını anlatan Darya Shkalkova, "Mehmet Ali ile biz türbe arkadaşıyız. Türbede tanıştık. Bir tatilde oraya dua etmeye gittik. O kadar. Sadece arkadaşız. Ama gerçekten onu çok seviyorum. Çok eğlenceli bir insan. Türbelere gidiyorum. Dua ediyorum. Allah'a inanıyorum ve inançlı bir insanım" dedi.
Darya'nın ardından MFÖsahneye çıktı. Hayranlarının coşkulu tezahüratları arasında konserine başlayan MFÖ, sevilen şarkılarıylaalanı dolduran binlercekişiyi eğlendirdi. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Mazhar Alanson, Fuat Güner ve Özkan Uğur'a çeşitli hediyeler vererek teşekkür etti.Konser,havai fişek gösterileriyle sona erdi.

Yayın tarihi: 08.07.2012
466
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.