Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Cübbeli Cem Hoca

Cübbeli Cem Hoca

Cem Yılmaz, bu kez de Cübbeli Ahmet Hoca'nın cübbesini giydi!

Hoca Cübbeli Ahmet Hoca'nın "Bazı esprilerini benden almış" dediği Cem Yılmaz, bu kez de hocanın cübbesini giydi! Yılmaz'ı, önceki gece Asmalımescit'te üzerinde siyah bir cübbeyle görenler gözlerine inanamadı.

Yumurta mı tavuktan tavuk mu yumurtadan ikilemi Cem Yılmaz ile Cübbeli Ahmet Hoca arasında yaşanıyor. Vaazları Yılmaz'ın stand-up şovlarını aratmayan Cübbeli Hoca, geçen yıl ünlü komedyenin bazı esprilerini kendisinden aldığını söylemişti. Cem Yılmaz'ı önceki gece Asmalımescit'te sırtında Ahmet Hoca'nın ki gibi bir cübbeyle dolaşırken görenler gözlerine inanamadı.

BEYOĞLU'NDA GEZERİM
Çevredekilerin cübbesine meraklı bakışlarına aldırış etmeden bir bara giren Cem Yılmaz'a kız arkadaşları eşlik etti. Başrolünü Şener Şen'le paylaştığı Av Mevsimi filminin çekimlerinden çıktığını belirten Yılmaz, "Bir çok ünlünün aksine geceleri Beyoğlu'nda rahatça geze biliyorum" dedi. Ünlü komedyen film çekimlerinden sonra uzun bir tatile çıkacağını belirtti.
(HT MAGAZİN)
372
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.