Magazin

'Çok özel bir erkek'

'Çok özel bir erkek'

Ebru Şallı, Sinan Akçıl’la aşk yaşadıklarını itiraf etti: “Sinan’ın açıklamaları, ilişkimizi hızlandırdı.”

Harun Tan’la 11 yıllık evliliğini temmuz ayında sürpriz şekilde sonlandıran Ebru Şallı’nın Sinan Akçıl’la aşk yaşadığı konuşuluyordu. İddianın ortaya atıldığı dönem taraflar net bir açıklama yapmazken, Sinan Akçıl sonunda suskunluğunu bozmuş, “Onu tanıdığım için çok mutluyum. Ebru, bugüne kadar tanıdığım en kutsal ve saygıdeğer kadınlardan biri. İnsanlar biraz rahat bırakırsa birbirimizi tanımaya çalışıyoruz” demişti.

Akçıl’ın bu açıklaması, çiftin ilişkisine olumlu yansıdı. Ebru Şallı, “Sinan’ın 10 gün önce benim için yaptığı açıklamalar, çok hoşuma gitti. İlişkimizi hızlandıran da o açıklamalar oldu” dedi. Şallı, sevgilisinin komplimanlarını da karşılıksız bırakmadı: “Sinan bir deha ve benim için çok özel bir erkek.” Bir süre önce bir arkadaşlarının evinde tanıştıklarını belirten Ebru Şallı, aynı evde yaşadıkları iddiasına ise şöyle yanıt verdi: “Hayır, aynı evde yaşamıyoruz. Bayramda da bir yere gitmedik, ikimiz de İstanbul’daydık.”

(Hürriyet / Büşra Bozok Aytek)

Yayın tarihi: 22.10.2013
304
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.