Magazin

Ceyda Düvenci boşandı

Ceyda Düvenci boşandı

Ekranların sevilen yüzü Ceyda Düvenci ve Engin Akgün, 2008 yılında peri masalı gibi bir düğünle dünya evine girmişti. Düğünleri çok konuşulan ve şimdi sürpriz bir şekilde boşanan çift bir basın açıklaması yaptı

İşte çiftin ayrılık açıklaması:

"Hayatta bazen yol ayrımları olur ve bunlar her zaman bildik tanıdık sebeplerden olmayabilir.

İnsanlara ve yaşanılan hayatlara göre değişir sebepler. Kızımızın sağlığı için çok zor zamanlardan geçtik ve büyük mücadeleler verdik. Yıprandık, yorulduk. Evliliğimizi anlaşarak, medeni bir şekilde sonlandırdık.

Evliliğimiz bitse bile, bundan sonra da evladımızın sağlığı ve mutluluğu için anne-baba olarak ve birbirine destek olan iki arkadaş olarak hayatımızın sonuna kadar kızımızın yanında olacağız.

SORUN MADDİ SEBEPLER DEĞİL

Evliliğimiz iddia edildiği gibi maddî sebepler dolayısıyla bitmemiştir. Eşim Engin tüm evliliğimiz boyunca maddî ve manevî olarak her zaman yanımda oldu. Ve boşandıktan sonra da olmaya devam ediyor.

O benim en büyük desteğimdi. Yazın bu tarz haberler çıktığında cevap vermeye gerek görmemiştik ama konu bugün buralara getirilince cevap vermek şart oldu. Bu iddialar son derece çirkin, yıpratıcı ve gerçek dışıdır. Yukarıda ortak açıklamamızı bilgilerinize sunduk."

Yayın tarihi: 04.02.2013
6151
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.