Magazin

Canlı yayında uyuşturucu kullanıp seks yapacak

Canlı yayında uyuşturucu kullanıp seks yapacak

Hollanda gençlik kanalı BNN'de 10 Ekim'de başlayacak şov programında canlı yayında uyuşturucu ve seks gösterisi yapılacak olması, bu konuda liberalliğiyle tanınan ülkede tartışma yarattı.

Yapımcı Sjoerd van den Broek, amaçlarının şok ederek bilinçlendirmek olduğunu söyledi ve 'Bu konulara bir tiyatro oyunu gibi bakıp, hoşlanıp hoşlanmayacağımızı incelemek istiyoruz. Maksat, yetişkinleri eleştirmek de değil. Bu konular üzerine sonu olmayan bir tür sohbete girmek istiyoruz' dedi.

Önümüzdeki ay başlayacak olan şovda sunucu Filemon Wesselink (26) bar bar dolaşıp hap biçiminde eroin aldıktan sonra evine gelip annesinin gözü önünde diğer bir uyuşturucu olan LSD'yi deneyecek ve kilitli bir odaya çekilip oral seksin bir kadından mı yoksa bir erkekten mi daha iyi olduğunu saptamaya çalışacak. Bu arada şovun diğer sunucusu Ties Van Westing ise Wesselink ve konuklara seks ve uyuşturu deneyimleri hakkında sorular soracak.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 23.09.2005
523
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.