Magazin

Canlı yayında kapıştılar

Canlı yayında kapıştılar

Ekranların en konuşulan isimlerinden Kıvanç Tatlıtuğ, Hülya Avşar'la tartıştı.

Son günlerde yakışıklılığının yanı sıra güzel sesiyle de anılmaya başlanan Kıvanç Tatlıtuğ, Hülya Avşar'la "jönlük" polemiğine girdi. Avşar kızının telefonla katıldığı canlı yayında bakın neler yaşandı...

Hülya Avşar, "Komser Şekspir" filminin dışında bütün projelerde tek tip oyunculuk yaptığını söylediği Kadir İnanır'ın ardından Kıvanç Tatlıtuğ'un da tepkisini çekti.

"İster Dinle, İster Seyret" programına telefonla bağlanan Avşar, "Şimdi görüyorum ki, çok yakışıklı çok başarılı gençler oluşmaya başladı. Ama onların jön olup olmadığına 5 - 6 sene sonra sormak lazım. Bir dizide oynadı ve başarılı oldu diye onlara jön diyemem" dedi.

SİNEMA FİLMİNDE OYNAMAK ÇOK MU MÜHİM?

Tatlıtuğ, "Ben merak ediyorum sinema filminde mi oynamak lazım jön olabilmek için? Önemli mi sinema filmi?" diyerek Avşar'a karşı çıktı. Avşar da "Sinema filmi çok önemli. Dizide de başarılı olmak çok önemli. Dizideki başarıya göre karar vermek gerekmiyor. 5 sene sonra aynı tavrı sergileyecekse işte o zaman jön diyebiliriz. Şimdi jön adayları diyebiliriz" diye konuştu.

(Vatan)
Yayın tarihi: 19.01.2010
361
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.