Magazin

Canlı yayında aşk itirafı

Canlı yayında aşk itirafı

Ekranların sevilen yüzü Saba Tümer'in canlı yayın itirafı geldi.

Saba Tümer İle Bugün seyircisiyle buluşmaya devam ediyor. Saba Tümer doyumsuz sohbetiyle izleyenleri eğlendirdiği programında şarkıcı Gökhan Tepe’yi ağırladı.

Saba Tümer, programına konuk olan Gökhan Tepe’nin "Teşekkür Ederim" isimli parçasıyla ilgili canlı yayında şu açıklamalarda bulundu:

"İki yıl önce duygusal olarak dibe vurmuştum. Mağmaya yüz kilometre filan kalmış. Bir daha çıkamaycağım, sevemeyeceğim diye hissediyorum. Ben dipteyken birisi çıktı karşıma... Bana o kadar güzel baktı ki, bana o kuyudan çıkmam için el verdi. Öyle bir şeydi o. Sabahleyin şey yaptım... Tanıştık, konuştuk, ettik filan... Allah’ım sana şükürler olsun bana bu kadar güzel bakan birisi çıktı karşıma dedim. Sonra aradan zaman geçti ve bir daha görüşmedik zaten. Tekrar o kuyudan çıkabileceğimi, o duyguyu hissedebileceğini bilmek çok güzel bir şeydi.

Bir gün arabada gidiyorum. Şarkıyı önceden biliyorum. Ama o kadar manalandırmamışım. dibe vurmak ve o bakışı görmek, hissetmek gerekiyormuş. Şarkıyı dinledim ve Aaaa! Aaaa! Şarkı beni ne kadar güzel anlatıyormuş. Hala teşekkür etmek için dinliyorum."

(Medya Faresi)

Yayın tarihi: 14.12.2012
690
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.