Magazin

Canım çok acıyor çünkü aldatıldım

Canım çok acıyor çünkü aldatıldım

İclal Aydın, Tuna Kiremitçi'nin açıklamalarının ardından sessizliğini bozdu.

Geçtiğimiz yıl Tuna Kiremitçi ile evlenen, beş ay sonra da Kiremitçi'yle yolları ayrılan İclal Aydın, ünlü yazarın eski eşi Yasemin Kiremitçi ve oğullarıyla birlikte fotoğraflarının gazetelerde çıkması üzerine sessizliğini bozdu. Aydın, "Canım çok acıyor, çünkü aldatıldım" dedi.

Beş aylık evlilikten sonra boşanmak için mahkemelik olan Tuna Kiremitçi ile İclal Aydın cephesinde sular durulmuyor. Ayrılık kararı sonrası Kiremitçi'nin eski eşi Yasemin Hanım'a döndüğü haberlerini gazetelerde okuduğunda inanmadığını söyleyen Aydın, "Ben de açıkçası gazetelerden okudum. Tuna Bey, birkaç hafta önce bir mektup yolladı bana, döndüğüne dair. Ben de böylelikle öğrendim. Gazetelerin yazdıkları doğruymuş meğer" dedi.

Aydın, sözlerine şöyle devam etti:

"Çok utandım bir süre"
"Bu süre içinde 6-7 kilo verdim. Kişisel talihim adına söyleyebilirim ki çok büyük bir talihsizlik oldu. Şunu sordum kendime; başıma bunlar niye geliyor? Benim onu sevdiğim kadar onun beni sevmesi değil de, sonuç olarak eski eşine geri döndü. Demek ki öbürü daha büyük bir aşkmış. Benim de sorumluluklarım var. Bir ailem, bir çocuğum, bugüne kadar kolay getirmediğim bir kariyerim var. Çok utandım bir süre. Yani insanların yüzüne nasıl bakacağım diye düşündüm. Sonra fark ettim ki aslında utanması gereken ben değilim..."

"Canım o kadar yanıyor ki..."
Yaşadıklarını anlatırken gözleri dolan Aydın sözlerini, "Yine de herkesin canı sağolsun demek isterim, ama canım o kadar yanıyor ki daha bir şey diyemiyorum" diyerek tamamladı. İclal Aydın, "Bu yaşadıklarım bana çok büyük bir ders olsun" dedi.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 09.06.2007
473
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.