Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Can'ı tedirgin eden buluşma

Can'ı tedirgin eden buluşma

Boşanma davası açtığı eşi Sulhi Aksüt'ün, Neco'nun yazar kızı Ayşe Özyılmazel ile görüştüğünü öğrenen Sibel Can avukatını arayarak "Ayşe sürekli aleyhimde yazılar yazıyordu. Demek ki nedeni buymuş" dedi.

Sibel Can'ın boşanma davası açtığı 9 yıllık eşi Sulhi Aksüt, 15 Eylül 2009 tarihinde, saat 01.00 sıralarında şarkıcı Neco'nun yazar kızı Ayşe Özyılmazel ile sohbet ederken Mega Magazin kameraları tarafından görüntülendi. Aksüt'ün yanında yakın dostu ilahiyatçı Prof. Dr. Yaşar Nuri Öztürk de bulunuyordu. Kameraların ışığını fark eden üçlü tedirgin olup sohbeti kesti.

Sulhi Aksüt, Özyılmazel'i şoförlü arabasına bindirerek evine bıraktırdı. Özyılmazel giderken gazetecilerin sorularını "Röportaj yapmak için bir araya geldik, bu pazar (20 Eylül) röportajımı okursunuz" diyerek cevapladı. Dün de telefonla ulaştığımız Özyılmazel sözlerini yineleyerek "Ben gazeteciyim ve oraya Sulhi Bey ile röportaj ayarlamak için gittim. Aramızda kesinlikle bir şey yok. O şu an Londra'da. Dönünce bir araya gelip, röportajımızı yapacağız" dedi.

"Bu kız beni sevmiyor"
Bu buluşmadan ertesi gün haberdar olan Sibel Can'ın ise ilk iş olarak avukatı Kezban Hatemi'yi aradığı "Sulhi, Ayşe Özyılmazel ile görüntülenmiş. O kız uzun zamandır benim aleyhimde yazıyordu, beni sevmiyordu, demek ki nedeni buymuş" diye dert yandığı öğrenildi.
(Hürriyet)
399
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.