Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Buzda birincilik savaşı

Buzda birincilik savaşı

"Buzda Dans"ın finalinden önce büyük gerginlik yaşanıyor. Zeynep Tokuş ile Asena arasındaki birincilik savaşı iyice kızıştı.

Son olarak "Ben birinci olamayacağım" diyen Asena'nın bu sözlerinin nedeni de anlaşıldı. İşte "Buzda Savaş"ın perde arkası...

BENİ İZLEMESİN
Buzda antrenman yaptığı sırada Zeynep Tokuş'un kendisini kesinlikle izlemesini istemeyen ve bu konuda görevlilere talimat veren Asena, "Zaten birinci belli" diyerek çevresindekilere dert yanıyor. Birinci olamayacağını, birkaç hafta önce yaşanan bir olaya bağlayan Asena'nın, "Zeynep, ağlayarak programdan ayrılmak isteyince, yapımcı Fatih Bey (Aksoy) ona birincilik taahhüt ettiği için geri döndü. Fatih Bey, 'yarışmadan ayrılma, seni birinci yapacağız' demiş" diyormuş.

JÜRİ DESTEĞİ
Bu arada Asena'nın da birinci olmak için savaşı kendi kurallarına sürdürdüğü öğrenildi. Yarışmacıları çalıştıran iki dans hocasını da yanında istemeyen ve "Ben kendi koreografimi kendim yaparım" diyen Asena'nın, yarışma koreografisini jüri üyelerinden birinin eşiyle ile oluşturduğu biliniyor. Eşinin, Asena'yı çalıştırdığını bilen jüri üyesinin de, Asena lehine kulis yaptığı iddia ediliyor.

BİR ARAYA GELMEDİLER
Bir gerginlik de, tanıtımda çıktı. Önceki gün CNR'de başlayan Gözlük Fuarı'nda bir araya gelmesi beklenen "Buzda Dans"ın iki finalisti, gerginlik nedeniyle aynı gün tanıtıma katılmadı. Merve Optik'le anlaşan Asena ve Zeynep Tokuş, firmanın reklamcısı Enis Özkan'ın tüm ısrarlarına rağmen ayrı ayrı günlerde tanıtıma çıktı.
(Hürriyet/Kelebek)
430
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.