Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Burcu'dan ayrılık söylentilerine cevap!

Burcu'dan ayrılık söylentilerine cevap!

Burcu Kara, eşi Buğra Gülsoy'dan ayrılacağı iddialarına twitter'dan yanıt verdi.

Güncellenme tarihi: 20.04.2012
burcu kara

On ay önce evlenen ünlü oyuncular Burcu Kara ile Buğra Gülsoy boşanıyor. Geçen nisan ayında beraberlik yaşamaya başlayan ve 2 ay içinde nişanlanıp evlilik kararı alan Kara (32) ile Gülsoy’un (30) ayrılıkları da ani oldu.

Temmuz ayında renkli bir düğünle gerçekleştirdikleri evlilikleri 10 ay süren çiften ayrılık sinyallerini ilk veren taraf Burcu Kara oldu.

TRT TÜRK’te “Bidünya Tasarım” programını sunan Kara, twitter sayfasına 16 Nisan’da “Önce bir boşluk oldu kalp gidince ama şimdi iyi... “ yazdı. Ardından da evli olduğu için kabul etmediği bilinen şehirdışı projelerine şimdi sıcak baktığını belirtti ve “Artık şehirdışı bir işte çalışmak istiyorum, kesin! İstanbul dışında çalışmanın vakti geldi. Çünkü, bana tatil gibi gelecek. Özlemek güzeldir” cümlelerini yazdı.

Evliliğime gelince!!

Bu haberin yayınlanmasının ardından Buğra Gülsoy sessizliğini korurken Burcu Kara , twitter sayfasında ayrılık iddialarına cevap verdi;

"Önce bir boşluk oldu kalp gidince ama şimdi iyi" o gün izlediğim ve çok beğendiğim bir tiyatro oyununun adı. Sonraki tweetimde de belirtiyorum, gidin izleyin diye. Tiyatrodan haberiniz yoksa, sonraki tweeti de okuyup haber yapın bari. İstanbul dışında çalışma isteğimde bir süredir var, çünkü şehir dışı işlerin büyüsüne inanırım. 'Eşinizi özlemeyecek misiniz 'diyenlere de, sonraki tweetimde "E özlemek güzeldir" deyip gülücük atmışım. Özlemeyi de hep sağlıklı bulurum çünkü. Evliliğime gelince de; bu konu buradan paylaşmayacak kadar mahrem ve bize özel birseydir. Bunca yıldır benim karakterim ve duruşum da ortadadır. Nokta."

 

Kaynak: Hürriyet

1101
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.