Magazin

'Bülent'in rekorunu kırdım'

'Bülent'in rekorunu kırdım'

Bir oturuşta 2 buçuk kilo et yediği haberleri adeta şehir efsanesi haline gelen şarkıcı Bülent Ersoy'a sıkı bir rakip çıktı

mehmet ali erbil

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil önceki gün Günaydın Steak House’da misafirleriyle birlikte yaklaşık 3 kilo et yiyince espriyi patlatıp “Bülent’in rekoru işte böyle kırılır. Mali ile kimse baş edemez” dedi.

Ünlü şovmen ve oyuncu Mehmet Ali Erbil, önceki gün katıldığı iftar yemeğine yaptığı esprileriyle damgasını vurdu. Erbil, masaya oturur oturmaz “Sen misin o meşhir kovboy? Ben de Etiler’in şerifiyim” diyerek takıldığı restorantın müdürü Süleyman Dilek ile objektiflere poz verdi. Dilek’den aldığı kovboy şapkasını kafasına takan Erbil, ardından kuzu kafes, lokum, kobe beef ve küşleme siparişi verdi. Misafirleriyle birlikte yedikleri etlerin yaklaşık üç kilo olduğunu öğrenen Erbil, hemen şarkıcı Bülent Ersoy’a atıfta bulunup “Bülent’in rekoru böyle kırılır. Arayın söyleyin hemen. Benden çok kimse et yiyemez kardeşim” diyerek, espriyi patlattı.

(Posta)

Yayın tarihi: 13.08.2012
537
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.