Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Bruce aksiyondan vazgeçmiyor

Bruce aksiyondan vazgeçmiyor

51 yaşına gelmesine rağmen aksiyondan bir türlü vazgeçmeyen ünül aktör Bruce Willis 'Zor Ölüm-Die Hard' serisinin yeni filmi için kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor.

Oyuncu, Variety dergisinin haberine göre, 20th Century Fox, 'Zor Ölüm-DieHard' serisinin yeni halkasının çekimlerine gelecek ay başlanacak.

Filmin 29 Temmuz 2007 tarihinde vizyona girmesi planlanıyor. Yönetmenliğini Len Wiseman'ın üstlendiği filmin senaryosunu Mark Bomback kaleme alacak. Konusu Washington'da geçen filmde, kahramanımız McClane, ABD'nin kurtuluş günü olan 4 Temmuzda bilgisayar sistemini ele geçirmek isteyen 'tekno-teröristleri' durdurmak için harekete geçecek.

Yönetmen Wiseman, bu kez düşmanlarının 'teknoloji' olduğunu belirterek, McClane'in de bununla mücadele edeceğini söyledi. Wiseman, önceki filmlerdeki karakterlerin bu yapımda yer almayacağını ve diğer oyuncuların da henüz belirlenmediğini kaydetti. 'Zor Ölüm-Die Hard' serisinin son filmi 'Die Hard: With a Vengeance', 1995 yılında çevrilmişti.
374
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.