Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Britney Spears'ın evliliği dizi oluyor

Britney Spears'ın evliliği dizi oluyor

Ünlü pop şarkıcısı Britney Spears ve kocası Kevin Federline'ın nişanlılık ve evlilik dönemlerini anlatan 'reality şov' dizi oluyor.

Güncellenme tarihi: 05.05.2014
Britney'in fotoğrafları için tıklayın! UPN televizyonu tarafından yayınlanacak olan dizide, çiftin kendi çektikleri ve daha önce hiçbir yerde yayınlanmamış özel hayatlarını konu alan video görüntüleri yer alacak. Altı bölümden oluşacak dizi, bu yıl içinde yayınlanacak. İlişkileri nasıl gelişti? Dizi, Los Angeles'da tanışan çiftin Avrupa turnesine çıkışını ve Britney Spears'ın konserleri sırasında arkasında dans eden Federline ile olan ilişkisinin nasıl geliştiğini konu alan bir hikayeyle başlayacak. Britney'i kızdırdılar Geçtiğimiz hafta da ABD bulvar gazetelerine konu olan Birtney Spears, bu gazetelerin hamile olduğuna ve Federline ile evliliklerinin tehlikede olduğuna dair haberlerine sert tepki göstermişti. 55 saatlik evlilik Britney Spears, dansçı nişanlısı Kevin Federline ile geçtiğimiz eylül ayında sade bir törenle evlenmişti. Spears, ilk evliliğini ise geçtiğimiz yıl ocak ayında çocukluk arkadaşı Jason Alexander ile yapmış ve evlilikleri sadece 55 saat sürmüştü. "Desperate Housewives" dizisinden ret Ekranların ödüllü dizisi "Ümitsiz Ev Kadınları-Desperate Housewives"ın bir bölümünde konuk oyuncu olabilmek için aylardır yapımcıların kapısını aşındıran Britney Spears hüsrana uğradı. Yapımcılar, ünlü şarkıcıyı diğer oyuncuların önüne geçebileceği düşüncesiyle geri çevirdi.
393
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.