Magazin

Brad Pitt'ten daha yakışıklıyım

Brad Pitt'ten daha yakışıklıyım

'Lal Gece' adlı filmle uzun bir aradan sonra yeniden sinemaya dönen İlyas Salman, Antalya'da katıldığı filminin söyleşisinde Brad Pitt'ten daha yakışıklı olduğunu belirterek, "Brad Pitt beni görseydi dünyayı terk ederdi" dedi.

Antalya’da 49’uncusu düzenlenen Uluslararası Altın Portakal Film Festivali’ne katılan Türk sinemasının ünlü isimi İlyas Salman, başrolünü oynadığı ’Lal Gece’ filmini Antalya Kültür Merkezi Aspendos Salonu’nda seyircilerle birlikte izledikten sonra filmin yönetmeni Reis Çelik ile birlikte söyleşiye katıldı.

Moderatörlüğünü Emine Uçar İlbuğa’nın yaptığı söyleşide filmin yönetmeni Reis Çelik, "Özellikle bu ülkede yerini bulamadığımız, değerini bilemediğimiz, ezdiğimiz kadınlara teşekkür ediyorum" dedi. Toplumda kadınların hep ezildiğine vurgu yapan Çelik, "Bu filmi yapma derdimiz de buradan çıktı, erkekler olarak o kadar çok ayıbımız çoğaldı ki, sokaklarda yüzümü kapatıyor oldum. Hiçbir cins dişiliği ya da erkekliğinden dolayı birbirinden utanmaz. Ama birbirimize haksızlık ediyor, kadını iteliyorsak bugünkü çağdaş dünyada, sokaklarda ve evlerde kadına nasıl davranıldığını gördüğüm için acaba bir sanatçı olarak bu ayıbımızla yüzleşebilir miyiz diye böyle bir filme niyetlendim" dedi.

BRAD PİTT’DEN DAHA YAKIŞIKLIYIM

Lal Gece’nin Berlin Film Festivali’nde ’Gümüş ayı’ ödülü aldığını belirten yönetmen Reis Çelik, festivalde karşılaştıkları Angelina Jolie’nin de filmi izlediğini ve çok etkilendiğini söyledi. Çelik’in konuşması sırasında "Brad Pitt bırakmadı ki Angelina ile dolaşalım" espri yapması üzerine İlyas Salman "Brad Pitt beni görseydi kesinlikle dünyayı terk ederdi. Çünkü ben daha yakışıklıyım" dedi.

Yayın tarihi: 07.10.2012
560
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.