Magazin

Boşandı umreye gitti

Boşandı umreye gitti

Onur Şan'dan pazartesi günü boşanan Seda Sayan, Nadire İçkale'nin düzenlediği umre gezisine katıldı

Pazartesi günü 2 yıllık eşi Onur Şan'dan tek celsede boşanan Seda Sayan, dün 14.20'de Suudi Arabistan Havayolları'nın SVA-214 sefer sayılı uçağıyla saat 14.20'de umreye gitti.

Eski eşiyle ilgili soruları yanıtsız bırakan Sayan, sosyetenin 'Hanımağa' lakaplı ismi Nadire İçkale'nin düzenlediği umre gezisine kız kardeşi Nursel ve annesi Ayşe Gülsaçar'la birlikte katıldı. Güneş gözlüğü, krem rengi pantolonu ve uzun pardesu şeklindeki ceketiyle Umre öncesi havalimanında şıklık rüzgârı estiren Sayan, seyahatinin 7 gün süreceğini açıkladı.

"Artık yeni formatlar yapmam gerek" diyerek yıllarca sunduğu sabah programlarına geçen sezon veda eden Sayan, umre dönüşü sabah programında yeniden izleyici karşısında olacak. Geçen yıl "Yalnız Değilsin" isimli sosyal içerikli programla beklediği reytingi bulamayan Sayan, bu nedenle eski formatına geri dönme kararı almıştı.

Sayan, önceki gün Show TV ile el sıkıştı. Sayan, Alişan'ın askere gitmesi ve ardından partneri Çağla Şıkel de tek başına program yapmak istememesi üzerine bitirilen "Her Şey Dahil"in yerine yayın yapacak.

(Milliyet)
Yayın tarihi: 25.02.2010
615
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.