Magazin

BODRUM'DA NOSTALJİK GAZİNO KEYFİ

BODRUM'DA NOSTALJİK GAZİNO KEYFİ

MUĞLA'nın Bodrum İlçesi'ndeki Rixos Premium Otel tarafından ilk kez bu yıl düzenlenen 'Ada Gazinosu Etkinlikleri'nde renkli görüntüler oluştu.

BODRUM'DA NOSTALJİK GAZİNO KEYFİ

MUĞLA'nın Bodrum İlçesi'ndeki Rixos Premium Otel tarafından ilk kez bu yıl düzenlenen 'Ada Gazinosu Etkinlikleri'nde renkli görüntüler oluştu. Çiğdem Tunç'un sunuculuğunu yaptığı etkinlikte Faslı Nazenin, Berkant, Tanyeli ve Hüner Coşkuner şarkı, türkü ve danslarıyla izleyenleri mest etti. Ada Gazinosu'na eğlenmeye gelenler arasında Fenerbahçeli futbolcu Orhan Şam ve Türk halk müziği sanatçısı Burhan Çaçan da yer aldı.
Bodrum'un Torba Mahallesi Kaynar Mevkii'ndeki Rixos Premium Otel tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen ve 5 ay sürecek olan 'Ada Gazinosu Etkinlikleri'nin ilk gecesi renkli geçti. İstanbul, Ankara ve İzmir'deki sanat, spor ve sosyete dünyasından yaklaşık 300 seçkin konuğun izlediğini gecede ilk olarak sahne alan Türk sanat müziği grubu Faslı Nazenin'in söylediği hareketli parçalara konuklar da eşlik etti.
Faslı Nazenin'den sonra sahne alan Berkant, kendisiyle özdeşleşen 'Samanyolu'şarkısını seyircilerin de isteği üzerine üçkez okudu. Berkant'tan sonra sahne alanoryantal Tanyeli izleyenlere göbek dansı ziyafeti sundu. Tanyeli'nin şovunu yerli ve yabancı turistler dakikalarca alkışladı.
Gecenin assolisti olarak sahneye çıkan Hüner Coşkuner söylediği şarkılarla dinleyenleri coşturdu.
Ada Gazinosu'nda 7 Temmuz'da Selami Şahin, 20 Ağustos'ta Gökhan Sezen, 1 Eylül'de Gönül Yazar ve 2 Ekim'de yine Gökhan Sezen'in sahne alacağı belirtildi.


Yayın tarihi: 24.06.2012
638
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.