Magazin

Beyonce'nin Destiny's Child grubu dağıldı

Beyonce'nin Destiny's Child grubu dağıldı

Beyonce Knowles, Michelle Williams ve Kelly Rowland´dan kurulu olan Destiny's Child topluluğu dağıldı.

MTV'nin İnternet sitesinde yer alan habere göre, dünyanın en popüler gruplarından Destiny's Child'ın elemanları artık kendi kanatlarıyla uçmaya karar verdi.

Eylül ayında veda
Son olarak Destiny Fulfilled adlı başarılı çalışmaya imza atan ve albümün tanıtımı için turneye çıkan grup elemanları, İspanya konserlerinde Eylül ayında turneleri sona erdikten sonra vedalaşacaklarını açıkladı.

Zirvedeyken gelen ayrılık
Artık solo çalışmalara yöneleceklerini duyuran topluluk elemanları, üç yıllık bir ayrılık döneminden sonra albüm için biraraya geldiklerini ancak topluluğun çalışmalarına zirvedeyken nokta koymaya karar verdiklerini belirtti.

Topluluk adına yapılan açıklamada, "Biz 9 yaşından bu yana birlikteyiz ve 14 yaşından beri de yollardayız. Bu son turnemizde de zirvedeyken bırakmamız gerektiğine karar verdik" denildi. Yıllardır birer arkadaştan öte kardeş haline geldiklerini dile getiren topluluk elemanları, bu kardeşliğin süreceğini ve bundan sonra solo çalışmalara yöneleceklerini belirtti.

Satış rekorları kırmışlardı
Üç ünlü yıldız, bugüne kadar kendilerini tüm yüreğiyle destekleyen hayranlarına teşekkür etti. Destiny's Child topluluğu, 1998 yılındaki Destiny's Child adlı ilk albümüyle müzik listelerinde fırtına gibi esmiş, bunu izleyen diğer çalışmaları da satış rekorları kırmıştı.
Yayın tarihi: 14.06.2005
651
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.