Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Beyaz, Sertab'ı kucakladı!

Beyaz, Sertab'ı kucakladı!

Kanal D'de ekrana gelen Beyaz Show programında izleyiciye bir sürpriz vardı. Herkes Beyazıt Öztürk'ün programı açmasını beklerken, bir anda sahneye çıkan şarkıcı Sertab Erener, izleyenleri şaşırttı.

Son single çalışmasını tanıtmak için Beyaz Show'u seçen Sertab Erener, "Arkada heyecandan delirdim. Ben aslında stüdyoyu bastım. Haberi yok Beyazıt'ın çıktığımdan, illegal yollarla" dedi.

Beyaz'ın bu gösteri için kendisine izin vermediğini ancak yönetmenden onay aldığını anlatan Sertab Erener, her zaman Beyaz'ın konuklarına yaptığı sunumu bu sefer ünlü şovmen için yaptı.

Erener, "O bir komik... O bir takım elbiseli komik... O bir iyi ki var mış... O bir yakışıklı... Beyaz geliyor" diyerek Öztürk'ü anons etti.

Beyaz, herkes adına Sertab'ı öptü ve bugüne kadar hep şarkı söylemek için çıktığı programda sunum yapmanın nasıl olduğunu sordu. Erener, "Öldüm heyecandan. Şu an su içmek istiyorum, ağzım kurudu" diye konuştu.

Sertab Erener'in vücudunun inceliğine değinen Beyaz, sürpriz bir hareket yaparak ünlü şarkıcıyı kucağına alarak bir süre stüdyoda gezdirdi.

Televizyon Gazetesi
438
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.