Magazin

Benim tek suçum sevmek sanırım

Benim tek suçum sevmek sanırım

Kürşat Yılmaz tarafından kurulduğu öne sürülen örgütün üyesi olduğu gerekçesiyle yargılanan manken Tuğba Özay ilk duruşmada "Tek suçum sevmek sanırım" dedi.

Tuğba'nın seksi pozları sağda

İstanbul 10'uncu Ağır Ceza Mahkemesin'de görülen duruşmaya aralarında Kürşat Yılmaz'ın da bulunduğu tutuklu 20 sanık katıldı.

Abidin Cevher Özden, Tuğba Özay ve İbrahim Tatlıses'in de aralarında bulunduğu 12 tutuksuz sanık duruşmada hazır bulundu. Kimlik tespiti esnasında ilkokul mezunu olduğunu belirten İbrahim Tatlıses aylık gelirinin 7-8 bin YTL olduğunu ifade etti.

Duruşma salonunda Kürşat Yılmaz'ı başıyla selamlayan Tuğba Özay da modellik yaptığını, aylık gelirinin 5 bin YTL olduğunu beyan etti. 2 yıldan 6,5 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanan Özay, Kürşat Yılmaz ile 2003 yılında sunuculuk yaptığı bir gecede tanıştığını söyledi.

Özay, "Arkadaşlığımız gönül ilişkisine dönüştü. Benim tek suçum sanıyorum sevmek. Bunun dışında da başka suçum yok" dedi. Duruşma bugüne ertelendi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 02.06.2006
376
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.