Magazin

Benim seks kasedim olamaz, çünkü...

Benim seks kasedim olamaz, çünkü...

Gösteri dünyasının bazı ünlülerinin seks kasetleri olduğu iddiaları zaman zaman magazin gündemine taşıır. Üstelik bunların bazıları gerçek de çıkar.

Güncellenme tarihi:
Transformers serisiyle bir anda yıldızı parlayan Megan Fox da kendisine bu konuda sorulan bir soruya ilginç bir yanıt verdi. Fox kendisinin de bir seks kasedi olup olmadığı sorusuna " Aman Tanrım... Asla ve asla... Bu görmek istediğim en son şey..." dedi. Güzel yıldız zaten böyle görüntüleri olmadığını da sözlerine ekledi. FOTO GALERİ Fox, "Eğer böyle bir kaset olsaydı da güzel olmazdı. İşin ilginç yanı bu görüntüleri ben bile seyretmek istemezdim. Çünkü ben tıpkı bir hipopotam gibi sevişiyorum, Ve kendimi öyle görmek istemezdim" dedi. Megan Fox özel hayatı tüm dünyayla paylaşmanın bir anlamı olmadığını da sözlerine ekledi. Fox, "Eğer böyle bir kaset olsaydı da güzel olmazdı. İşin ilginç yanı bu görüntüleri ben bile seyretmek istemezdim. Çünkü ben tıpkı bir hipopotam gibi sevişiyorum, Ve kendimi öyle görmek istemezdim" dedi. Megan Fox özel hayatı tüm dünyayla paylaşmanın bir anlamı olmadığını da sözlerine ekledi. (Hürriyet)
Yayın tarihi: 11.09.2009
660
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.