Magazin

Beni sevdiğini 78 yaşında söyledi

Beni sevdiğini 78 yaşında söyledi

Marlon Brando'nun üçüncü eşi Tarita Teriipaia, 'Marlon, Aşkım ve Acılarım' adlı kitabında, ünlü aktörle gözlerden uzak yaşadığı fırtınalı aşkı anlatıyor.

Marlon Brando'nun üçüncü eşi Tarita Teriipaia'nın anılarını yazdığı 'Marlon, Aşkım ve Acılarım' adlı kitabı, yakında satışa sunuluyor. İsminden anlaşıldığı gibi ana eksenini Teriipaia'nın 43 yıl aşk yaşadığı Marlon Brando'nun oluşturduğu bu kitapta, birçok ilginç ayrıntı bulunuyor.

Örneğin Teriipaia, uzun süren ilişkileri boyunca Brando'nun ilk kez 78 yaşında "seni seviyorum" dediğini belirtiyor. Bakın bu bölüm kitapta nasıl anlatılıyor: "Oğlumuzun doğumundan önce bana, bir kadının 'seni seviyorum Marlon' demesine asla izin vermeyeceğini söyledi. Ben de söylemeyeceğime söz verdim. Ama aramızdaki bu anlaşmayı ilk o bozdu: 78 yaşında bana, 'seni seviyorum' dedi."

Acıların kadını
Teriipaia kitabının adına 'acılarım' kelimesini boşuna eklemiyor. Çünkü bu Tahitili kadının hayatındaki birçok dramatik bölüm bulunuyor. Buna örnek olarak akla ilk, çocuklarının durumu geliyor. Neden mi?... 1962 yılında evlenen çiftin, Cheyenne adında bir kızı ve Teihotu isimli bir oğlu olmuştu.

Çocuklarıyla ilgili büyük problemler yaşayan Marlon Brando'nun, diğer evliliklerinden ise biri evlatlık olmak üzere dokuz çocuğu bulunuyordu. En büyük oğlu, kız kardeşi Cheyenne'in sevgilisini, hamileyken ona kötü davrandığı için öldürdü. Cheyenne de intihara kalkıştı. Tüm yaşananlar hem Marlon Brando'yu, hem de Tarita Teriipaia'yı yıktı.
Yayın tarihi: 02.02.2005
455
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.