Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Beni de soymak istedi

Beni de soymak istedi

Madonna'nın 80'lerin başında henüz üne kavuşmadan önce çıplak poz verdiği ünlü fotoğrafçı Martin H. M. Schreiber'in çektiği olay fotoğraflar Mısır Apartmanı'ndaki CDA Projects'te sergilenmeye başladı.

Güncellenme tarihi: 28.04.2014
Sergi için Türkiye'ye gelen Schreiber önceki akşam da erkek dergisi FHM'nin 11. yıldönümü için düzenlenen 'Madonna Nudes' partisinin onur konuğu oldu. Ünlü fotoğrafçı, W Otel'de gerçekleşen partinin çıkışında sosyetik ikoncan Ivana Sert ile objektiflere poz verdi. Fotoğrafçının çok çapkın olduğunu söyleyen sosyetik güzel, 'O çok çapkın biridir. Beni de soymak istedi fakat başaramadı' diyerek akıllarda soru işareti bıraktı. MADONNA IVANA SERT Çok çapkın biridir W Otel'deki FHM'in partisinde çılgınlar gibi eğlenen ikoncan Ivana Sert, ile fotoğrafçı Schreiber ile gazetecilere samimi pozlar verdi. MARTIN Schreiber, 27 Mayıs 1985 tarihli Time dergisinde Madonna'yı kapakta gördüğünde bu kadının 6 sene önce çıplak fotoğraflarını çektiği genç kız olduğunu fark etti. Önce Playboy'a sattı 30 yıl sonra da sonra da dünya çapında bir sergi düzenledi. (Aksam)
476
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.