Magazin

Bengü'nün frikik paniği

Bengü'nün frikik paniği

Silifke Belediyesi tarafından düzenlenen ve bu yıl 'Cavit Erden Sanat Yılı' olarak kutlanan Uluslararası Silifke Kültür Haftası kapsamında Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü önündeki meydanda sahne alan Bengü'yü yaklaşık 5 bin kişi dinledi.

Güncellenme tarihi:
İşte o resimler ve daha fazlası Silifke Kaymakamı Fatih Damatlar ve Silifke Belediye Başkanı Bayram Ali Öngel'in de izlediği konserde, söylediği birbirinden güzel parçalarla izleyenlere keyifle anlar yaşatan Bengü, sevenlerinin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Konser alanını dolduran Silifkelilerin bazıları, güvenlik barikatını aşıp, cep telefonuyla Bengü'yü görüntülemeye çalıştı. Yaklaşık 2 saat sahnede kalan Bengü'ye dansçı kızlar eşlik etti. Havanın sıcak olması nedeniyle sahneye kurulan vantilatörlerin önünde dans eden bir dansçı kızın eteği, rüzgarın etkisiyle uçuşmaya başladı. Bu esnada dansçısının frikik verdiğini fark eden Bengü, yanına gelip, açılan eteği eliyle aşağıya indirmeye çalıştı. Ancak peş peşe patlayan flaşlar, frikik veren dansçı kızla Bengü'nün müdahale anını aynı karede görüntüledi. Bengü, bu anı gülümseyerek geçiştirdi.
Yayın tarihi: 24.05.2010
1698
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.