Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Ben o tahtın üstündeyken sakın oturmasın

Ben o tahtın üstündeyken sakın oturmasın

İbrahim Tatlıses’in oryantali olarak ünlenen ve Ayşegül Yıldız istemediği için İbrahim Tatlıses ile yollarını ayırmak zorunda kalan ünlü oryantal Didem Lefkoşa Golden&Tulip otelinde muhteşem bir şov sergiledi.

Yaklaşık olarak 1500 kişinin izlediği Didem yaptığı kıvrak danslarla kendisini izlemeye gelenleri coşturdu. Müthiş bir dans gösterisinin ardından Golden&Tulip otelinde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan ünlü oryantal Didem çarpıcı açıklamalar yaptı. Didem; ‘İşlerimiz Allaha şükür çok iyi. İbrahim beyleyken de aynı tempoda koşturuyordum. Şimdi de aynı tempoda koşturuyorum. Hiçbir sorun yok. Ben özgürüm artık!’

Asena’nın geçtiğimiz günlerde yaptığı; ‘Kimseyi kendime rakip görmüyorum. Ben kendi başıma bir kraliçeyim. Oturduğum tahtı, kalkınca alır götürürüm’ demesiyle ilgili olarak; ‘Aslında böyle şeylerle muhatap olmak istemiyorum. Çok üzücü şey bunlar. Hepimiz aynı yerde ekmek yiyoruz. Niye bu sitem anlamış değilim. Kendisini tanımıyorum, bilmiyorum. Tanışmışlığım da yok, kavgam da yok. O cümleyi duyduktan sonra kalıma Cem Yılmaz’ın bir şakası geldi; ‘Ben o tahtın üstündeyken sakın oturmasın..! Benim sarayım da tahtım da yok. Hiçbir şeyde de gözüm yok. Beni halk, sevenlerim buraya getirdi. Önce Allah sonra İbrahim Tatlıses sonra halktır benim için. Onların İbrahim Beyle başka türlü ilişkisi vardı, benim tümüyle başka. Biz baba kız gibiydik. Özel hayatına bir şey demiyorum ama kimse benimle polemiğe girmesin. Niye bu kadar kin niye bu kadar nefret onu da bilmiyorum’ diye konuştu.

Evliliği de düşünmediğini belirten güzel oryantal; ‘Evliliği düşünmüyorum. Özgürlüğüme düşkün bir insanım. Ancak 35 40 yaşlarında evlenirim… Sinirlendiğim zaman kapıyı vurup çıkmam lazım çünkü’ şeklinde konuştu.

505
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.