Magazin

Bayan Vücut ünvanını koruyor

Bayan Vücut ünvanını koruyor

Kendi adını taşıyan iç giyim markasıyla servetini ikiye katlayan eski top model Elle Macpherson, yıllara meydan okuyan vücuduyla gençlere taş çıkartıyor.

Elle Macpherson'un tadına doyulmaz fotoğrafları sağ taraftaki Foto Galeri'de. Kaçırmayın!

Amerikan Sports Illustrated Dergisi'ne üç yıl (1986-1988) üst üste kapak olmuş tek model... Elle McPherson, gençlik yıllarında dünyanın en güzel vücutlu mankeni olarak tanınmış ve 'The body' (Vücut) diye anılır olmuştu. Bugün 42 yaşında ve iki çocuk annesi olan McPherson, sevgilisinden ayrıldıktan sonra tek başına gittiği Barbados tatilinde, bu ünvanını koruduğunu herkese gösterdi.

Manken Elle McPherson ile iki çocuğunun babası, Fransız maliyeci Arki Busson'un 10 yıllık beraberliği kısa bir süre öncesine kadar en kıskanılan beraberliklerden biriydi. Ancak uyumlu çiftin 'ayrılık' kararı, hiçbir şeyin dışarıdan göründüğü gibi olmadığını bir kez daha gösterdi.

Güzel manken, ayrılık kararı açıklanıp, Busson'la arasındaki mali ilişkileri düzene soktuktan sonra tek başına Barbados'a tatile gitti. Herkes, onun yalnız kalıp düşünmeye ihtiyacı olduğu kanısına vardı. Ancak Barbados kıyılarında sergilediği görüntü, Elle McPherson'ın tek amacının tatilin keyfini çıkarmak olduğunu gösterdi!

Barışma ihtimali var
42 yaşında bir kadının, jet-skilerde, jet bisikletlerinde hız denemesi yaparken çekilen fotoğrafları herkesi şaşırttı. Elle Mcpherson, doğaya, yıllara meydan okumaya kararlıydı ve bunu da başarıyordu.

Ünlü manken hayata pozitif yaklaşımı sayesinde pek çok sorunu kolayca giderdiğini söylüyor. Hatta Arki Busson'dan ayrılmasının da 'hayırlı bir karar' olduğu kanısında. Geçmişe bakıp, bugün her şeyin neden değiştiğini merak ederek üzülmek yerine, olanları soğukkanlılıkla kabullenip geleceğe dönük kararlar almak istiyor. Acaba ilerde Elle MacPherson ile Arki Busson'un yeniden bir araya gelmeleri mümkün mü?

Bu sorunun cevabı, çiftin birlikte yaptıkları ayrılık açıklamasında gizli: Ünlü çift basına yaptıkları açıklamada 'Geleceğimiz konusunda bir karara varabilmek ve yeni planlar yapabilmek için bir süre yollarımızı ayırmaya karar verdik' demişlerdi. Bakarsınız bu süre, Barbados tatili sonrası dolar!
(Hürriyet / Kelebek)
Yayın tarihi: 11.08.2005
442
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.