Magazin

Babam beni utandırıyor

Babam beni utandırıyor

Rolling Stones grubunun solisti Mick Jagger'ın 18 yaşındaki manken kızı Georgia May Jagger, babası hakkında ilginç açıklamalar yaptı.

Güncellenme tarihi:
Bir jean firmasının yüzü olan ve çekimler için şu sıralar Avustralya'da bulunan Jagger, ülkede yayınlanan bir dergi için de özel bir röportaj verdi. FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYIN Geleceği parlak bir manken olarak nitelendirilen Georgia May Jagger; babası MicK Jagger'ın "utanç verici biri " olduğunu söyledi. Genç Jagger, 'Herkes Mick Jagger gibi bir babaya sahip olmanın muhteşem bir şey olduğunu düşünür' diyerek "Ama bana sorarsanız babam tek kelimeyle modası geçmiş ve iletişim kurulması kolay olmayan biri" diye konuştu. Georgia May Jagger bir zamanların gözde mankeni olan annesi Jerry Hall hakkında da "Annem tavuk besiciliği konusuna takıntılı. Durmadan bu konuda kitaplar okuyor" dedi. Georgia May bir rock yıldızının kızı gibi büyüdüğünü de sözlerine ekledi. "Sürekli ailemle birlikte konserlere gitmek, çok sık seyahate çıkmak farklıydı. Ama evdeyken tıpkı diğer aileler gibi normal bir çevrede hissederdim kendimi" dedi. Georgia May Jagger, tanıtım yüzü olduğu jean firmasının reklamları için yarı çıplak oböektif karşısına geçince tartışma başlatmıştı. Bazı çevreler bu yaşta bir genç kadının yarı çıplak poz vermesini etik bulmadıklarını açıklamıştı. FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYIN (Kelebek)
Yayın tarihi: 10.11.2010
486
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.