Magazin

Aysun neden isyan etti?

Aysun neden isyan etti?

Haydi Gel Bizimle Ol programının perde arkasında ilginç olayların yaşandığı ortaya çıktı

ABD Dışışleri Bakanı Hillary Clinton'ın katıldığı Haydi Gel Bizimle Ol'un çekimleri öncesinde Aysun Kayacı'nın, ABD'li korumalarla tartıştığı öğrenildi. Peşpeşe dört aramadan geçirilen ünlü mankenin, "Ben bu programın sunucusuyum. Niye beni bu kadar detaylı arıyorsunuz. Clinton'a zarar mı vereceğim?" diyerek tepki gösterdiği ortaya çıktı.

Clinton'dan fala 'hayır'
Programda giydiği beyaz elbise Clinton tarafından çok beğenilen Kayacı "Hillary Clinton'ın belli bir karizması var ama şahsiyeti benim için bir şey ifade etmiyor. Amerika'nın politikası Amerika'nın politikasıdır. Kişiler ne kadar fark yaratır görüceğiz" dedi

Programın diğer sunucusu Müjde Ar ise yayın sırasında Türk kahvesi ikram ettiği Hillary Clinton'a arada "İsterseniz kahve falınıza bakabilirim. Bu konuda iyiyim" dedi. Ancak Clinton "Böyle şeyler bana saçma geliyor, teşekkür ederim" diyerek teklifi reddetti. Müjde Ar da ABD Dışişleri Bakanı'nın mütevaziliğinden çok etkilendiğini söyleyerek "Çok güçlü, ne istediğini bilen bir kadın. Bizim siyasetçilerde makam, şan, şöhret merakı var ama Clinton gayet mütevazı bir insan. Siyaseti halk için yaptığı belli" diye konuştu.
(Vatan)

Yayın tarihi: 09.03.2009
481
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.