Magazin

Ayşe-Okan aşkı dayak yüzünden mi bitti?

Ayşe-Okan aşkı dayak yüzünden mi bitti?

Gazeteci Ayşe Özyılmazel ile Okan Bayülgen ilişkisi bu sefer kesin bitti.

Ancak çok çarpıcı iki iddia ortaya atıldı. Bunlardan ilki Özyılmazel'in Bayülgen'den dayak yediği ve New York'a gittiği... Diğeri ise Özyılmazel'in intihara kalkıştığı... Gerçeği öğrenmek için Özyılmazel'i aradım. Kelimeleri aksini söylüyordu ama çok bitkin, çok yorgun, çok moralsiz olduğunu hissettim..

İntihara teşebbüs ettiğin yolunda söylentileri çıktı
Kısa bir tatil için New York'a gittim. Orada üşütünce grip ilacı aldım. Dönüşte jet lag olup uykusuz kalınca uyku hapı içtim. Bünyem ilaçlara duyarlı olduğu için reaksiyon gösterdi ve bir gün hastanede yattım. İntihar girişimi kesinlikle söz konusu bile değil. Bünyem ilaçlara karşı çok duyarlı. Her ilacı içemiyorum. Geçen gün üşütüp uyuyamayınca hap aldım. Vücudum reaksiyon gösterdi. Hastaneye gittim. Geceyi hastanede geçirdim. İntihara teşebbüs söz konusu bile olamaz.

Bayülgen ile ilişkiniz nasıl gidiyor?
Okan ile 15 gün önce ayrıldım. İkinci kez denedik ama olmadı. Hakikaten artık bu konu kapandı.

KESİN AYRILDIK
Neden ayrıldınız?
Anlaşamadık diye ayrıldık. Yaşam biçimlerimiz uyuşmadı, anlaşamıyorduk. İki insanın anlaşamaması çok normal bir şey değil mi? O kendi yoluna ben kendi yoluma gittim. Zaten artık mesleğim dışında başka bir şeyle anılmak istemiyorum. Hatalarım oldu. O hataları da ben yaptım, doğruları da ben yapıyorum. Okan'dan ayrılmam için illa bir fenalık geçirmem bir şey olması gerekmiyor. İnsanlar bir arada olup anlaşamaz ayrılırlar.

Bu ilişkiyi hata olarak mı görüyorsun?
Hiçbir şeyi hata olarak görmüyorum. Sadece genel olarak söylüyorum. Hayatımdaki hatalar da benim doğrular da benim. Okan çok ünlü bir insan ben de tanınan bir yazarım. Tabi ki bu durum medya için malzeme oldu.

KARAR KİMİNDİ?
Ayrılma kararı senden mi geldi?
Evet benim kararımdı. Olmuyordu beraber oturduk konuştuk. Benim talebimle ortak bir karar verdik ve ayrıldık.

Bu kararın karşısında o ne hissetti?
Bunu Okan'a sorman gerekiyor. Ama ben şu an çok iyiyim, çok iyi olduğumu, çok mutlu olduğumu hissediyorum. Yaz geldi. Bir sürü teklifler var, projeler var. Hatta bir yerde jüri olmayı kabul ettim. Şarkı söylemek lazım yarışmasında jüri olacağım. Her şey benim açımdan emin ol ki yolunda.

Okan ile üçüncü deneme olabilir mi?
Yok hayır. Biz iki defa denedik üçü zorlamaya gerek yok. İkinci barışmada ilişkinin sağlamasını yaptık. Olmayınca dostça bitirdik. Kesin olarak ayrıldık. Herkes kendi yoluna gitti. Biz gayet normal ayrıldık, illa öyle bir kavga olmasına gerek yok.

EVLİLİK TARTIŞMASI
Okan'ın sana tokat attığı ve bu olaydan sonra ayrılık kararı alıp New York'a gittiğini duydum...
Okan kesinlikle öyle biri değil. Bana kim tokat atıyor. Ben sahipsiz bir insan mıyım? Yok öyle bir şey. Hastaneye alerji için bile yatınca insanlar bir neden arıyor. Biz de normal insanlar değil miyiz? Ünlü biri parmağı kesilip hastaneye gidince hemen "bebek aldırdı" diyorlar.

Bir de senin evlenmek istediğin fakat Okan'ı ikna edemediğin konuşuluyor...
Bu hiç doğru bir şey değil. Benim daha yapacak çok işim var. Şu anda evlenmeye hazır değilim.

Dost mu kaldınız?
Onu zamanla görürüz. Ama şu an ayrılık çok yeni. İnsan yeni ayrılınca zırt pırt görüşmez herhalde. Sadece kavga ve gürültü yok onu bilin.
Gülşen Yüksel / Vatan
Yayın tarihi: 30.05.2008
457
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.