Magazin

Avşar: El ele çıkıp dolaşırız

Avşar: El ele çıkıp dolaşırız

Önceki gün Antalya'dan dönen Hülya Avşar, "etki alanımda dediği" Ali Güven'le ilgili sorulara, "Karar verdiğim zaman el ele çıkıp dolaşırım" yanıtını verdi.

v Ali Güven'le yaşadığı flörtle magazin gündemini meşgul eden Hülya Avşar, önceki akşam kızı Zehra ve eski eşi Kaya Çilingiroğlu ile Yeşilköy'deki Beyti restoranda buluştu.

Mekan çıkışında gazetecilerin, İbrahim Tatlıses'in hemen hemen her konserinde kendisi için dile getirdiği aşk mesajlarıyla ilgili sorularını yanıtlayan Avşar, "İbrahim Bey'e övgü dolu sözlerinden dolayı teşekkür ederim. Böyle konuşuyorsa herhalde bir bildiği vardır. Ya da hepimizi kafaya alıyor galiba. Şu an o konuşuyor, ben ise kenara çekildim sadece dinliyorum" dedi.

Avşar gazetecilerin, "Sizi ne zaman Ali Güven'le el ele göreceğiz" sorusuna ise şu yanıtı verdi: "Öyle bir şey olduğu zaman görürsünüz merak etmeyin. Çıkar dolaşırız. Sizden kaçmıyoruz ve kaçtığımızı da sanmayın sakın. Sadece karar verilmiş ve başlanmış bir ilişki olmadığı için şu an için böyle bir karar aldık. Ama şöyle bir şey var, her zaman ince eleyip sıkı dokuma dönemi vardır. Biz de şu an öyle bir dönemden geçiyoruz.

Bir araya gelip, kahve içip, çay içip sohbetler ediyoruz. Kendisini tanımaya çalışıyorum. Sonuçta ben bekar bir kadınım, karar vereceğim insanın hayatımda uzun süre kalmasını istiyorum. Yaşayacağım yanlış bir ilişkiden dolayı çocuğumu üzmek, bundan dolayı yıpranmasını istemiyorum..."

Yemek çıkışı kızına sıkı sıkı sarılan ve neşeli tavırları ile dikat çeken Çilingiroğlu, Hülya Avşar ve kızını eve yolladıktan sonra tekrar mekana döndü.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 11.09.2006
546
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.