Magazin

Aşk kadını Jemima

Aşk kadını Jemima

Hugh Grant'ın sevgilisi Jemima Goldsmith, Fransız Paris-Match dergisi tarafından 'aşk kadını' ilan edildi.

Jemima'nın fotoğrafları sağ taraftaki Foto Galeri'de!

Hugh Grant, Elizabeth Hurley'den ayrıldıktan sonra serseri mayın gibi ortalarda dolaşırken, yaklaşık bir yıl önce 'yeni ve etkileyici' bir aşkla dünya basınına malzeme olmuştu.

Milyarder bir İngiliz ailenin kızı olan Jemima Goldsmith, Pakistanlı ünlü kriket oyuncusu İmran Khan'la 9 yıllık evliliğini bitirir bitirmez, Grant'ın kollarında teselli bulmuştu. Fransa'da yayımlanan Paris-Match dergisi, Ağustos sayısında Jemima Goldsmith'in ilişkilerine 'Aşk kadını' başlığıyla geniş yer ayırdı.

Engel tanımadılar
Derginin editörleri, 1994 yılında, Jemima henüz 20 yaşındayken Londra'daki bir davette İmran Khan'la tanışmasından başlayarak, Hugh Grant'la ilişkisine kadar süren zaman dilimini mercek altına aldı. Pakistan'ın dünyaca ünlü kriket oyuncusu İmran Khan ile Jemima'nın 9 yıl süren ve iki çocuk sahibi olduğu evliliğini de süzgeçten geçiren Paris- Match, çok farklı iki insanın, birbirlerine ilk görüşte aşık olmasını şöyle yorumladı:

Müslümanlığı kabul etti
"Jemima, İngiliz ve Protestan'dı; ailesi yüksek sosyeteye mensuptu. Babası Jimmy Goldsmith Yahudi kökenliydi. İmran Khan'ın ailesi ise düpedüz köktenci Müslüman'dı. Sahiden ilk görüşte aşk mıydı, yoksa Jemima'nın bu Pakistanlı'ya tutulması sadece genç bir kadının gizem merakı nedeniyle miydi, bilinmez; fakat Jemima üniversite eğitimini yarıda bıraktı. Müslüman oldu ve 20 Mayıs 1995'te İmran Khan'la Paris'teki Grande Mosquee'de evlendi."

Evlilik yakında
Uğruna din değiştirdiği kocasından geçtiğimiz yaz boşanan Jemima'nın dünyanın en gözde bekarları listesindeki varlığı uzun sürmedi. 45 yaşında, zengin ve şöhretin doruklarında olan Hollywood starı Hugh Grant, aşka aşık Jemima'nın kalbini fethetti. Genç kadının mutluluğu bir yana, Grant da Liz Hurley'den ayrıldıktan sonra Jemima sayesinde 'uslanmış' bir görüntü çizdi. Çiftin evlenmek üzere olduğu dedikoduları hızla yayılırken, yüzüklerin ne zaman takılacağı merakla bekleniyor. Jemima ile Hugh, paparazzilere yakalandıkları zaman artık yüzlerini gizlemiyor.
Yayın tarihi: 18.08.2005
546
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.