Magazin

Aşk dedikodusu çıkınca...

Aşk dedikodusu çıkınca...

Mustafa Erdoğan’ın “Kıvılcım” ekibinin Ankara gösterilerini organize eden Hilal Dilan Dağ’la aşk yaşadığı öne sürüldü.

İddianın medyada yer almasının ardından Dağ, Erdoğan’la ilgili haberlere yer verdiği Facebook ve Twitter hesaplarını kapattı.

ÜÇ çocuğunun annesi Gülben Ergen’le yedi yıllık evliliğini geçtiğimiz ay noktalayan Anadolu Ateşi Genel Sanat Yönetmeni Mustafa Erdoğan’ın, “Kıvılcım” ekibinin Ankara gösterilerini organize eden Hilal Dilan Dağ ile beş aydır aşk yaşadığı öne sürüldü. Dağ, iddianın basına yansımasının hemen ardından, Erdoğan’la ilgili haberler yayınladığı Facebook ve Twitter hesaplarını kapattı.

Genç organizatör ayrıca iddiaya avukatı Nuray Baynazoğlu aracılığıyla yanıt verdi: “Dilan Hanım’ın uzun yıllardır Mustafa Erdoğan’la iş arkadaşlıkları var. Yanlış bir haberle gündeme gelmek, Dilan Hanım’ı rahatsız etti ve çok üzdü. Bu konuda yayıncı kuruluşlara tekzip yollayacağız. Mustafa Erdoğan yeni boşandığı için yanında gördükleri her kadınla yakıştırma yapacaklardı zaten ve şimdi müvekkilimi zan altına bıraktılar.”

Öyle bir ilişki yok

Mustafa Erdoğan, Hilal Dilan Dağ’la aşk yaşadığı iddiası hakkında şunları söyledi: “Tamamen yalan bir haber. Ortada öyle bir ilişki yok. Bu konuda avukatıma talimat verdim.”

(Hürriyet)

Yayın tarihi: 17.05.2012
591
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.