Magazin

Asena'nın isyanı: Babam da beni sattı

Asena'nın isyanı: Babam da beni sattı

İzmir'de yaşayan babası Burhan Çakmak'ın "Ablası Çilem'in arkadaşı Serhat Fafal'la çıkıyorsa, onu evlatlıktan reddedeceğim" açıklamasına Asena yanıt verdi. Ünlü oryantal, "Babam da beni sattı. Zaten benim ne annem, ne de babam var" dedi.

Asena'nın fotoğrafları sağda

İbrahim Tatlıses'ten ayrıldıktan sonra uzun süre hayatına kimseyi sokmayan Asena, bir süredir sevgilisi olduğunu söylüyor, ancak bu konuda ser verip sır vermiyordu. Çok geçmeden ünlü oryantalin yanındaki uzun boylu, yakışıklı gencin Almanya'nın Münih kentinde kafeleri bulunan Serhat Fafal olduğu ortaya çıktı. Fafal'ın adı daha önce de, ağabeyi Serkan Fafal ile birlikte Münih Havalimanı'nda İbrahim Tatlıses'le kavga etmesiyle gündeme gelmişti.

Asena'nın Serhat Fafal'la yaşadığı ilişkinin gazetelerde yansıması üzerine İbrahim Tatlıses bir açıklama yapmış ve Serhat Fafal'ın Asena'nın eniştesi olduğunu, üvey ablası Çilem'le ilişki yaşadığını dile getirerek "O kişi, Asena Hanım'ın Münih'teki ablasının yedi sene birlikte olup büyük aşk yaşadığı biri. Asena Hanım, örf ve adetlerine, adap ve şekline uyan bir insandır" demişti. Asena da Tatlıses'in bu açıklamasına, "Üçüncü şahıslar benim özel hayatıma karışmasın" yanıtını vermişti.

Bu kez Asena'nın İzmir'de yaşayan ve yıllardır hiç görüşmediği babası Burhan Çakmak, önceki akşam atv'de yayınlanan "Özel Hat" programında, kızını evlatlıktan reddedeceğini açıkladı. Burhan Çakmak, programda şöyle konuştu: "Serhat (Fafal) benim büyük kızım Çilem'in konuştuğu çocuk. Neredeyse evlenme noktasına gelmişlerdi, Çilem onu çok seviyordu. Asena, olsa olsa ablasının sevgilisi diye samimi olmuştur. Eğer aksine bir şey varsa, hiç namuslu bir davranış olmaz. Yıllardır konuşmuyorum, mezarıma dahi gelmesine müsaade etmem. Ya benim ölümüme sebep olur, ya da evlatlıktan reddederim." Asena, babasının bu açıklamaları üzerine şunları söyledi:

BENİM BABAM YOK
"Kendisini tanımıyorum. Benim babam yok. Nerede oturduğunu bile bilmiyorum. Beni babaannem büyüttü. Baba sıfatıyla nasıl karşıma çıkabiliyor ki. Annem de, babam da yok benim. Benim annem de, babam da, her şeyim babaannem. Üvey ablam da İbrahim Tatlıses'in açtığı bir şirkette çalışıyordu. Herkes bir olmuş. Babam da İbrahim Tatlıses'le görüşüyor. Hepsi bir olup beni sattı. Babam da beni sattı. Gelişmelerle ilgili ayrıntılı açıklamayı avukatım yapacak..."
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 02.03.2006
546
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.