Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Arşivden çıkan ilginç fotoğraf

Arşivden çıkan ilginç fotoğraf

Kaya Çilingiroğlu'ndan 4 aylık hamile olan Feraye Tanyolaç'la, Gülben Ergen'in bir dönem arkadaş oldukları ortaya çıktı. İşte yıllar önce çekilmiş bu fotoğraf, Ergen ile Tanyolaç'ın samimiyetini gözler önüne seriyor.

Hülya Avşar ile Kaya Çilingiroğlu'nun boşanmasına sebep olan olarak gösterilen, daha sonra Çilingiroğlu'ndan bebek beklemesiyle gündemi meşgul eden Feraye Tanyolaç ile Gülben Ergen'in bir dönem arkadaş oldukları ortaya çıktı.

Gülben Ergen ile Tanyolaç'ın samimiyeti, işte arşivden çıkan bu ilginç fotoğrafla da gözler önüne seriliyor. MED Yapım'da çalıştığı dönemde Hülya Avşar'ın şov programında yapımcı olarak görev alan Feraye Tanyolaç'la Gülben Ergen'i tanıştıran ise o dönem aynı şirkette yapımcı olan Armağan Çağlayan'dan başkası değil.

Zaman zaman Avşar'la gerginlikler yaşayan Gülben Ergen'in bu sürpriz fotoğraf için nasıl bir açıklama yapacağı merakla bekleniyor.
(Hürriyet/Kelebek)
300
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.