Magazin

Aralarına kara kedi girdi

Aralarına kara kedi girdi

Gösteri dünyasında gerçek dostluklara rastlamak zor. Özellikle genç kuşağın arkadaşlıkları sabun köpüğü gibi, başlamasıyla bitmesi bir oluyor!

Sıkı dostluklarını noktalayan Hollywood ünlüleri en son Amerikan US dergisine konu oldu.

Kirsten Dunst ve Maggie Gylenhael
Bu iki genç oyuncu 'Mona Lisa' filminde rol arkadaşıydılar. Kısa sürede dost oldular. Maggie, sevgili arkadaşını, erkek kardeşi Jake ile tanıştırdı.

Ne oldu: Kirsten Dunst, Jake'ten ayrıldıktan sonra Maggie de, Kirsten Dunst ile arkadaşlığa son verdi. Maggie, erkek kardeşinin yeniden eski eşine dönmesinden Kirsten Dunst'u sorumlu tuttu.

Winona Ryder ve Gwyneth Paltrow
1997'de gerçekleştirilen bir röportajda, iki oyuncu birbirleriyle çok iyi anlaşan iki kardeş gibiydiler. Birbirlerinin fikirlerine ve zevklerine saygılıydılar.

Ne oldu: Söylentilere bakılırsa, Gwyneth Paltrow, arkadaşının not defterinde 'Shakespeare in Love' filmi için oyuncu seçiminin yapılacağı tarihi okudu ve stüdyoya gidip bu role talip oldu. Winona Ryder da çok sevdiği arkadaşının bu davranışını bağışlamadı. Gwyneth Paltrow, bu söylentileri yalanladı ve Winona Ryder ile hiçbir zaman arkadaş olmadıklarını söyledi.

Tara Reid ve Lindsay Lohan
İki genç kız, birlikte gezip eğlenmekten, alışveriş yapmaktan hoşlanıyordu. İkisi de çılgın partilerde sabahlara kadar birlikte eğleniyorlardı.

Ne oldu: 29 yaşındaki Tara Reid'in 18 yaşındaki Lindsay Lohan'a kötü örnek olduğu ileri sürüldü. Tara Reid bu suçlamaları 'O benden daha çılgın. Beni Lindsay ile bir tutmayın. Onun durumuna düşmek istemem' diye yalanladı. Bu açıklamadan sonra tahmin edeceğiniz gibi, aralarındaki dostluk sona erdi.

Paris Hilton ve Nicole Richie
Paris ile Nicole, çocukluk arkadaşlarıydılar. 'Simple Life' isimli TV programı için yollara düştükleri zaman da dostlukları iyice pekişmişti. Ancak geçtiğimiz şubat ayında, Los Angeles'ta Mr.Chow lokantasında, ayrı masalarda yiyen iki genç kadın, birbirini görmezden geldi.

Ne Oldu: 'Simple Life' programının çekimleri başladığı zaman Nicole Richie'yi kimse tanımıyordu. Fakat zamanla Nicole de arkadaşı Paris Hilton kadar ünlü olmayı başardı. Bu durumun Paris Hilton'u kızdırdığı sanılıyor. Ayrıca Paris, Nicole Richie'nin D.J. nişanlısıyla da hiç anlaşamıyor.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 25.03.2005
415
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.