Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Apartman sakinleri Süper Star'a karşı

Apartman sakinleri Süper Star'a karşı

Ajda Pekkan, Nişantaşı'ndaki dairesini işyeri olarak kiraya vermeye kalkışınca, apartman yönetiminin protestosuyla karşılaştı.

Ünlü organizatör Erkan Özerman'ın da arasında bulunduğu apartman sakinleri, sanatçıyı mahkemeye vermeye hazırlanıyor.

Annesinin ölümünden sonra yıllardır boş duran Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi'ndeki dairesini kiraya vermek isteyen Ajda Pekkan, apartman sakinleriyle karşı karşıya geldi.

Pekkan'ın evi işyeri olarak kiraya vereceğini öğrenen Ceylan Apartmanı sakinleri, dairenin işyeri yapılmaması için ünlü sanatçıya noterden ihtarname çekmeye hazırlanıyor.

Tapuda konut olarak kayıtlı bulunan bir dairenin işyeri olarak kiraya verilmesinin, apartman yönetimi planına aykırı olduğunu dile getiren sakinler, Ajda Pekkan'ın bu kararından vazgeçmemesi halinde, mahkemeye müracaat edeceklerini açıkladılar.

Yönetim, kat maliklerinin huzur ve güvenliği açısından yasal mücadeleyi başlatacaklarını belirtirken, aynı apartmanda oturan Pekkan'ın yakın dostu Erkan Özerman ise şu açıklamayı yaptı: 'Defalarca kendisini ikaz ettik. Burayı işyeri olarak kullanamazsın dedik. Biz orada işyeri istemiyoruz. Sanıyorum dairesini kulüp yapmaya kalkıyor. Apartman yönetiminin aldığı kararı kendisine iletmemize rağmen, tavrını sürdürüyor. Eğer böyle devam ederse ne yazık ki kendisini mahkemeye vereceğiz.'
(Hürriyet)
375
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.