Magazin

Alp Bey'in bekarlık kutlaması

Alp Bey'in bekarlık kutlaması

Zeynep Tokuş'la evliliği geçtiğimiz hafta tek celsede biten Alp Nuhoğlu, boşanma sonrası Sortie'de ortaya çıktı.

Arkadaş grubuyla Candan Erçetin konserini izlemeye giden Nuhoğlu ile gruptaki esmer güzelin samimiyeti dikkatten kaçmadı.

Sortie'de stres attı
Alp Nuhoğlu, önceki akşam arkadaş grubuyla Sortie'deydi. Boşanma stresini üzerinden attığı ve keyfinin yerinde olduğu gözlenen ünlü jinekolog, özellikle gruptaki esmer güzelle çok ilgiliydi. ıkili geç saatlere kadar sohbet edip eğlendi. Çıkış saati geldiğinde önce Nuhoğlu'nun esmer arkadaşı mekandan ayrıldı. Onun kendi otomobiline binerek uzaklaşmasının ardından ise Alp Nuhoğlu kapıda göründü ve bir taksiyle evinin yolunu tuttu.

Hemen sevgili yapamam
Gece kulübünden çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtsız bırakan Alp Nuhoğlu, yanlış anlaşılmalara engel olmak için Kelebek'e şu açıklamayı yaptı:

"14 doktor arkadaşımla yemeğe gittim. Yanımda görülen kız da çok eski bir jinekolog arkadaşımdır. Daha yeni boşanmışım, hemen sevgili yapacak ruh halim yok. Dediğim gibi sadece arkadaşlarımla yemeğe gittim, hepsi bu."
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 12.06.2009
402
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.