Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Albümü Rusya'da çıkacak

Albümü Rusya'da çıkacak

Popstar'ın en tartışmalı ismi Elena, Türkiye'de çıkaramadığı albümünü Rusya'da çıkarmaya hazırlanıyor.

Yarışmadan, en iyi performansını sergilediği "I will always love you" şarkısını söylediği gün elenen ve ardından da "Rus olduğum için elendim" diyen Elena, Antalya'da beş yıldızlı otellerde şarkı söylüyor. Albüm için büyük paralar gerektiği ve o kadar parası olmadığından sponsor aradığını söyleyen Elena, şu anda Rusya'da. Orada bulunmasının sebebi ise bayram tatili değil. Rusya'daki bir prodüktörden, Rusya'da albüm çıkarması için teklif alan Elena, şimdi harıl harıl bu iş üzerinde çalışıyor.

Diğer yarışmacılar gibi "Hemen albüm yapmalıyım, bu fırsatı hemen değerlendirmeliyim" telaşına düşmediğini söyleyen Elena, "Yarışmadan sonra herkesin derdi hemen bir albüm yapmaktı. İstanbul'da yüzlerce beste dinledim. Belki bende bir anormallik vardı hiçbirini beğenmedim. Bulduğum bestelerden memnun kalmadım. Aceleye getirip ben de bir albüm yapabilirdim ama önemli olan mutlu olmam ve yaptığım işle gurur duymamdı. Ben içime sinmeyen şeyler yapmak istemedim" diyor.

ÖNEMLİ OLAN BENİM MUTLU OLMAMDI
Diğerleri gibi "Hemen albüm yapmalıyım, bu fırsatı hemen değerlendirmeliyim" telaşına düşmedi. Aslında yapmak istedikleriyle ilgili, herkese şiar olması gereken şu sözleri söyledi: "Yarışmadan sonra herkes daha büyük işlere imza atmak istiyordu. Herkesin derdi hemen bir albüm yapmaktı. İstanbul'da yüzlerce beste dinledim, belki bende bir anormallik vardı, hiçbirini beğenmedim. Bulduğum bestelerden memnun kalmadım. Aceleye getirip ben de bir albüm yapabilirdim ama önemli olan illa bir albüm çıkarmak değildi. Mutlu olmam ve yaptığım işlerle gurur duymamdı. Müzik yapan herkes de bu duygu olmalı. İçine sinmeden yapılmış bir albüm belki zengin edebilir, popüler yapabilir ama mutlu edebilir mi bilmiyorum. Ben bunu tercih etmedim. İçime sinmeyen bir şeyler yapmak istemedim."
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 25.10.2006
359
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.