Magazin

2006'nın olay ayrılıkları

2006'nın olay ayrılıkları

Geride bırakmaya hazırlandığımız 2006 yılının en şaşırtıcı ayrılığını 2 yıl önce evlenen ünlü şarkıcı Britney Spears ile eşi dansçı Kevin Federline yaşadı.

People dergisi, '2006 Yılının En Şaşırtıcı Ayrılıkları' başlıklı derlemesinde, Britney Spears ile Kevin Federline'ın iki çocuk sahibi olmalarına rağmen boşanmalarını 'yılın en şaşırtıcı ayrılığı' ilan etti. Spears'ın 1 gün bile sürmeyen ilk evliliğinden sonra hayatını birleştirdiği Federline ile Sean Preston (1) ve Jayden James (3 aylık) iki çocuk sahibi olmasına rağmen beraberliğine nokta koyması hayret uyandırdı. Spears'ın, 7 Kasımda açtığı davanın ardından evlilik sona erdi. Britney Spears'ın, boşanmasının hemen ardından Paris Hilton ile gece kulüplerinde görülmesi de yadırgandı.

Brad Pitt'ten boşanan Jennifer Aniston'ın 'Ayrılık' filmindeki rol arkadaşı Vince Vaughn ile çeşitli etkinliklerde ve maçlarda görülmesiyle birlikte söylentiler çıktı. Nişanlandıkları söylentilerini yalanlayan çift, 5 Aralıkta ayrıldıklarını açıkladı.
Yayın tarihi: 22.12.2006
529
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.