Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

2006'nın en seksi kadınları

2006'nın en seksi kadınları

FHM dergisinin En Seksi 100 Kadın oylamasında, 21 yaşındaki İngiliz sinema oyuncusu Knightley, okuyucuların oylarıyla en seksi kadın seçildi.

Güzellerin fotoları sağda

Derginin oylamasında ikinci model Keeley Hazel, üçüncü de Scarlett Johansson oldu. Geçen yıl FHM 100 birincisi Kelly Brook bu yıl Angelina Jolie'nin arkasında beşinciliğe düştü.

Ankette ilk 20'ye Beyonce, Evangeline Lily, Jessica Alba, Jessica Simpson, Sienna Miller, Lindsay Lohan, Jennifer Aniston ve Halle Berry gibi isimler girerken, ünlü Rus tenisçi Maria Sharapova 100 kişilik listede 56. olabildi.

Rolerini hep akıllıca seçti
Keira dokuz yaşında, "A Village Affair" adlı ilk filminde oynadı; bunun ardından birkaç filmde daha ufak roller aldı. Daha sonra "Yıldız Savaşları-Gizli Tehlike"de Kraliçe Amidala'nın yerine geçen nedimeyi canlandırdı. Bu filmde, Natalie Portman ile birbirlerine o kadar benzemişlerdi ki anneleri bile onları ayırt edemedi.

Knightley aralarında "Oliver Twist" de olmak üzere çeşitli televizyon dizilerinde oynadı. 2001'de Hollywood'un yeni keşfettiği diğer oyuncularla birlikte gerilim filmi "Delik"te rol aldı. Ancak Knightley ilk çıkışını 2002 yılında, dünyada beklenmedik bir şekilde popüler olan "Hayatımın Çalımı Beckham" ile yaptı. Bu rolü oynamak için 20 hafta futbol dersi aldı. Önemli futbolcuları eğiten koçu, onun Michael Owen'dan daha yetenekli olduğunu açıkladı.

Bu filmde yakaladığı başarının ardından Knightley'ye teklifler yağdı. Daha sonraları, 17 yaşında şöhretle tanışmış olmaktan pişman olduğunu söyledi.
304
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.