Güzellik

Uykuya Yenilmeden Yüzünüzü Yıkayın!

Uykuya Yenilmeden Yüzünüzü Yıkayın!

Ecollagen Üçlü Temizleyici ile cildinizde etkili bir temizlik elde edebilirsiniz...

Güncellenme tarihi:

Cildinizi Cilt Tipinizin Özelliklerine Göre Temizleyin!

Kuru ve Hassas Ciltler

Kuru ve hassas ciltlerin yağ tabakası yetersizdir. Ciltte ki gözenekler gözle görülmeyecek kadar küçüktür. Olumsuz hava koşulları kuru ciltlerin daha da çok tahriş olmasına yol açar. Bu tip ciltler gergin ve pürüzlü olur. Cilt zaten kuru olduğu için temizleme ihtiyacı hissetmeyebilirsiniz; ancak kuru ciltlerin ölü ve kuru tabakadan arınmak için temizlenmeye, ardından nemlendirilmeye ihtiyacı vardır.Normal ve Karma Ciltler

Normal ciltler mükemmel bir yağ-su dengesine sahip olduğundan son derece problemsizdir ve özel bakımlara ihtiyacı yoktur. Siyah noktalar yok denecek tadar azdır. Kuruma, çatlama gibi sorunlarla pek karşılaşmazlar. Cildi hava kirliliğinden, gözenekleri tıkayabilecek kirden korumak için iyi bir temizleyici yeterlidir.Yağlı Ciltler

En problemli cilt grubu arasında yer alır. Sivilce ve siyah nokta sorunu yaşanır. Bu nedenle yağlı cilde sahip olanların cilt temizliği ve bakımına büyük önem vermeleri gerekir. Yağlı cildin tek iyi tarafı kolay kolay kırışmamasıdır. Ne var ki, aynı zamanda sıkılığını kaybetmiş olduğundan erken yaşlarda bile sarkmalar başlayabilir. Bu nedenle güçlendirilmiş bir temizleyiciye ihtiyaç duyar.

Temiz, berrak, güzel ve sağlıklı görünen cilt için temizlik çok önemlidir. Ne kadar yorgun olursanız olun asla yüzünüzü temizlemeyi atlamayın ve bunu rutin haline getirin. Yüzdeki tüm kalıntıları ortadan kaldırmak için derinlemesine bir temizlik şarttır. Temizleyiciniz cilt tipinize uygun olmalı ki hem reaksiyon göstermesin hem de bakımınızı yapsın. Oriflame’in Bitki Kök Hücre özüyle güçlendirilmiş temizleyicisi Ecollagen Üçlü Temizleyici ile cildinizde etkili bir temizlik elde edebilirsiniz. 35 yaş üzerindeki kadınların kullanımı için özel olarka tasarlanan formülü ile Ecollagen Üçlü Temizleyici makyajı arındırır, cildi derinlemesine temizler ve cildinizi nemlenmiş, beslenmiş hissedersiniz. Kırışıklık karşıtı etkisinden daha hızlı sonuç almak için Ecollagen Kırışıklık Karşıtı Görünümü Düzgünleştirici Gündüz, Gece ve Göz Kremlerini kullanabilirsiniz.

Kırışıklık Karşıtı Bakım İçin En Etkili Ürünler!

Yayın tarihi: 16.05.2014
7024
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.