Güzellik

Oje Renginiz Kişiliğinizi Ele Veriyor!

Oje Renginiz Kişiliğinizi Ele Veriyor!

Favori renklerimizin kişiliğimizi yansıttığı bilinen bir gerçek. Peki, sıklıkla tercih ettiğiniz oje renklerinin kişiliğiniz hakkında ipuçları verdiğini biliyor muydunuz? İşte oje rengine göre karakter özellikleri...

Güncellenme tarihi:

KIRMIZI-BORDO

Spot ışıkları altında duran kişi her zaman siz olmalısınız. Tüm gözlerin size çevrilmesine bayılıyor, bunu çok da iyi başarıyorsunuz. Maceracı, cesur ve enerjik bir yapınız var.

PEMBE

Kadınsılığın cazibesini seviyor ama içinizdeki küçük kız çocuğunu dinlemekten de vazgeçemiyorsunuz. Romantizm sizden sorulur. Sakinliğinizle dikkat çekiyorsunuz.

MAVİ

Cesursunuz ama çok fazla ön planda olmaktan da hoşlanmıyorsunuz. Sorumluluk sahibi bir yapıya sahipsiniz. Seyahat etmeyi, yeni yerler keşfetmeyi seviyorsunuz. 

DESENLİ OJELER

Anı yaşamak sizin için çok önemli. Geleceği çok fazla düşünmüyor, yaşamın tadını çıkarmaya bakıyorsunuz. İletişiminiz kuvvetli.

FRANSIZ MANİKÜRÜ

Güzellik anlayışınızın temeli zarif olmaktan geçiyor. Doğallığı seviyorsunuz ancak silik görünmek asla size göre değil. Denge sizin göbek adınız.

SİYAH

İnsanların sizin hakkınızda her şeyi bilmesini istemiyor, gizemli olmaya bayılıyorsunuz. Sürprizler yaparak insanları şaşırtmak tam size göre. Eğlenceli bir yapınız var.

Yayın tarihi: 20.11.2018
3542
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.