Güzellik

Muhteşem kirpiklere nasıl sahip olabilirsiniz?

Muhteşem kirpiklere nasıl sahip olabilirsiniz?

Kirpiklerinizin 70'li yılların film artistleri ya da top modelleri gibi görünmesini ister misiniz? İddialı bir göz makyajı ve iddialı kirpiklere nasıl sahip olacağınızı öğrenmek için doğru yerdesiniz...

Güncellenme tarihi:

Eğer özel gecelerde idiialı göz makyajı yapmayı seviyorsanız ve yukarıdaki makyajı beğendiyseniz, bu haberde adım adım bu makyajın nasıl yapılacağını bulabilirsiniz. İşiniz bittiğinde 70'li yılların ünlü mankeni Twiggy gibi görüneceksiniz.

Resimde gördüğünüz makyajı Clare Lille, "Illamasqua" markasının ürünlerini kullanarak yaptı. Her adımda kullanılan ürünleri de sizlerle paylaşacağız.

1. Adım

Baz ve gölgelendirme:

İlk olarak göz kapaklarınızın üzerine baz olarak biraz CC135 makyaj bazını uygulayın. Daha sonra tüm göz kapağınızın üzerine "Powder Eye Shadow in Sex" sürerek renklendirin. Bu işlemde mutlaka far fırçası kullanın.Daha sonra yumuşak, siyah bir göz kalemiyle gözlerinizin kenarından yukarı doğru bir çizgi çekin ve temiz bir far fırçasıyla bu çizgiyi göz çukurunuzun üzerine doğru çekin.

Yayın tarihi: 03.07.2013
38055
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.